РОБОТА ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

Автор статті - Людмила  КОРОЛЬОВА:Моє життя доля тісно поєднала з мальовничим містом Ржищів, з його затишними вулицями, живописними краєвидами, доброзичливими людьми та надзвичайно талановитими особистостями. З усім тим, що чутливе серце поклало в дорогоцінну скарбницю пам'яті на вічне збереження.

15:00 17.01.2024

АПАРАТНА НАРАДА 15.01.2024

15 січня міський голова Крістіна Чорненька провела щотижневу апаратну нараду зі старостами, а також із керівниками структурних підрозділів міськвиконкому та комунальних закладів. З головного:

10:03 16.01.2024

Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» радий анонсувати проєкт “Дитячій садочок на дому для дітей раннього віку”, що реалізується за ініціатива Міжнародної організації праці (МОП)

Шановні жінки Київської та Житомирської областей! Ми раді анонсувати вам чудову можливість взяти участь в проєкті “Дитячій садочок на дому для дітей раннього віку”. Ця ініціатива Міжнародної організації праці (МОП) спрямована на пілотування моделі організації дитячих садочків на дому, документування досвіду та розробку рекомендацій для подальшого поширення кращих практик! Якщо ви далекоглядна жінка віком від 18 до 54 років, яка проживає в Київській або Житомирській областях й мрієте створити послуги з догляду та розвитку дітей раннього віку на дому в своїй громаді, це проєкт саме для вас!

14:25 15.01.2024

У Ржищівській громаді стартує набір в проєкт "Стійкість: Відновлення психосоціального благополуччя". Участь - безкоштовна

Хто може взяти участь у проєкті?  Особи, які постраждали від війни, ВПО, сім'ї військовослужбовців, особи з інвалідністю, особи, які постраждали від насильства та випускниці проєкту Крила

13:08 15.01.2024

437 команд на Київщині вже зареєструвалися для участі у «Всеукраїнських шкільних лігах пліч-о-пліч»

Шкільні команди представляють 43 громади області. Найбільше команд зареєструвалися для участі у змаганнях з волейболу – 159 команд та футзалу – 138 команд.  Для участі у змаганнях з баскетболу зареєстровано 105 команд, спортивного орієнтування – 19 та 16 команд з черліденгу.

13:15 13.01.2024

Завдав провідній світовій компанії сотні мільйонів збитків: кіберполіція та слідчі Нацполу викрили хакераЗавдав провідній світовій компанії сотні мільйонів збитків: кіберполіція та слідчі Нацполу викрили хакера

Оперативники Департаменту кіберполіції та слідчі Головного слідчого управління Нацполіції під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора спільно з колегами з Європолу (установа правопорядку ЄС з протидії міжнародній організованій злочинності) викрили 29-річного хакера.

18:14 12.01.2024

Онлайн магазин дров для населення «ДроваЄ»

Філія «Богуславське лісове господарство» ДП «ЛІСИ УКРАІНИ», з метою своєчасного забезпечення громадян та соціально значущих місцевих об’єктів територіальних громад, котрі використовують деревину дров’яну в якості палива для опалення, для сталого проходження опалюваного періоду 2024 років інформує щодо можливості реалізації деревини дров’яної НВ для потреб територіальної громади.

10:40 10.01.2024

ПРОВОДИМО ГРОМАДСЬКЕ ОПИТУВАННЯ ЩОДО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ОКРЕМИХ ВУЛИЦЬ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РЖИЩІВСЬКОЇ  МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В зв’язку з  початком військових дій Російською Федерацією та її свідомим знищенням культурних цінностей  та національного надбання  українського народу у вигляді пам’ятників архітектури, музеїв, закладів освіти та охорони здоров’я, українська громадськість обурена та потребує справедливої оцінки жорстоких дій країною-агресором та відновлення історичної пам’яті про культурне надбання українського народу. На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації щодо виконання Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії» від 27 липня 2023року,  виконавчий комітет Ржищівської міської ради  має намір підготувати  пропозиції щодо перейменування окремих вулиць у населених пунктах Ржищівської міської територіальної громади на розгляд чергового засідання виконавчого комітету Ржищівської міської ради.

10:27 09.01.2024