Дата: від до Скинути

20 ЛЮТОГО 2024 РОКУ - ВШАНУВАННЯ ДНЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ (ДЕСЯТІ РОКОВИНИ ПОДІЙ)

У Ржищівській громаді вшанували першу сотню вбитих українців на Майдані, що боролися за демократичні цінності, незалежність  та територіальну цілісність рідної Неньки-України. Поклали квіти на могили загиблих воїнів 2014-2023 років.

11:52 20.02.2024

ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» та Федерація профспілок України оголошують про проведення XIII Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей - 2024» до Всесвітнього дня охорони праці, який щорічно відзначається 28 квітня

До участі в конкурсі запрошуються учні, вихованці закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та позашкільної освіти віком від 6 до 18 років.

10:58 19.02.2024

РЖИЩІВСЬКА ГРОМАДА: ПРО ОРЕНДУ ЗЕМЛІ ТА ЗЕМЕЛЬНІ АУКЦІОНИ ПРОСТИМИ СЛОВАМИ

На даний час земельне законодавство в Україні дозволяє отримати в тимчасове користування (оренду) земельну ділянку із земель комунальної власності, в більшості випадків, виключно через торги (аукціони). Перелік випадків, коли можна отримати ділянку без аукціону, виписаний в ч. 2 ст. 134 Земельного кодексу України. Це досить специфічні види ділянок і тому більшості громадян вони не цікаві. Хто має бажання, той вивчить цю статтю або отримає консультацію у землевпорядників чи юристів Виконавчого комітету Ржищівської міської ради. Також не будемо зупинятись на таких поняттях як суперфіцій і емфітевзис – це, по суті, теж один із видів отримання землі, і в більшості випадків процедура аналогічна оренді.

10:51 19.02.2024

ОГОЛОШЕННЯ

В зв'язку з поривом каналізаційного колектору, з 14.02.2024 року вводиться тимчасовий графік подачі води для абонентів по вул. Соборна, Силкіних, Ярмаркова та Адмірала Петренка:

11:38 14.02.2024

9,5 тисяч внутрішньо переміщених осіб отримали вторинну правничу допомогу у 2023 році

Близько 17% звернень до системи БПД по отримання послуг представництва інтересів у судах та допомогу із складенням документів до суду — від ВПО. Найбільше — на Дніпропетровщині, у Києві та на Харківщині.

15:41 13.02.2024

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документу державного планування містобудівної документації

1) За рішенням Ржищівської міської ради № 2519-44-08 від 02 лютого 2024 р. «Про надання дозволу на розробку містобудівної документації «Детальний план території загальною площею 14,8239 га з кадастровим номером 3222280400:09:302:0010 (для індивідуального садівництва та розміщення виробничо-складського комплексу сільськогосподарського призначення на частині території ) Балико-Щучинського старостинського округу (за межами села Уляники) Ржищівської міської територіальної громади Обухівського району Київської області»», реєстраційний номер справи в Єдиному реєстрі СЕО № 12-02-4669-24; а також стратегічна екологічна оцінка (далі СЕО) до нього у порядку, встановленому ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку».

11:30 12.02.2024

Грант на створення або розвиток власної справи

З квітня минулого року діє  програма «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей»,  яка  реалізується службою зайнятості в рамках урядового проєкту «єРобота». Ця програма спрямована на розбудову ветеранського бізнесу в Україні та створення нових робочих місць.

11:18 07.02.2024

АПАРАТНА НАРАДА 05.02.2024

5 лютого відбулася щотижнева апаратна нарада під головуванням міського голови Крістіни Чорненької. Насамперед, голова громади передала посмертну державну нагороду солдата ПАВЛІЧЕНКА Віталія Олеговича його матері - Пеньковій Галині Іванівні, яка проживає у с.Пії: за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку, відповідно до Указу Президента України від 18 липня 2023 року № 433, солдата Павліченка Віталія Олеговича нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно). Присутні вшанували пам’ять полеглого Героя, а також всіх загиблих внаслідок збройної агресії рф проти України, хвилиною мовчання і висловили матері щирі слова співчуття, глибокої поваги і безмірної вдячності за сина.

15:39 06.02.2024

Юридична допомога родинам полонених та зниклих безвісти: як і де отримати безоплатно

Сім’ї полонених чи зниклих безвісти, які потребують юридичної підтримки, можуть отримати її, звернувшись до системи безоплатної правничої допомоги. Юристи можуть допомогти звернутися до установ, що займаються пошуком чи обміном, а також щодо встановлення відповідного статусу члена родини зниклого/полоненого, отримання виплат та інших питань. Минулого року по такі послуги звернулася майже тисяча українців.

16:58 05.02.2024