Не спалюйте суху ролинність!

Обухівське РУ ГУ ДСНС України у Київскій області інформує, що із настанням теплої погоди природні пожежі стають для навколишнього середовища справжнім лихом. Навесні торішня трава швидко висихає і легко загорається від сірника, цигарки. Мешканці приватних житлових будинків та дач активно починають наводити лад у домогосподарствах, спалюючи гілки, суху траву та різний непотріб. Дуже часто вогонь виходить з-під контролю людини. Такі пожежі швидко поширюються, особливо у вітряні дні. Водночас неконтрольоване випалювання сухої трави часто є причиною лісових та торф’яних пожеж, загоряння житлових будинків та господарських споруд, травмування і навіть загибелі самих паліїв. Необережне поводження з вогнем може призвести до великомасштабних пожеж, адже швидкість поширення вогню у суху та вітряну погоду надзвичайно висока.

09:55 28.02.2024

Соціальна допомога для ветеранів та переселенців від транспортної компанії Грузар

Шановні представники Ржищівської міської територіальної громади! Ми, команда компанії Грузар, розпочинаємо соціальний проект, спрямований на допомогу ветеранам війни та переселенцям.  Ми пропонуємо безкоштовний переїзд чи перевезення речей учасникам бойових дій та внутрішньо переміщеним особам. Для оформлення заявки достатньо надати підтвердження статусу УБД або ВПО й заповнити відповідну заявку. Ми зв'яжемось з Вами й обговоримо які послуги ми можемо Вам надати. Вся програма абсолютно БЕЗКОШТОВНА. Ми не беремо ніяких коштів з ветеранів та переселенців.

09:47 28.02.2024

Безоплатна допомога юриста військовослужбовцям та ветеранам війни

У військовослужбовців може виникати багато питань, для розв’язання яких потрібна допомога юристів. Таку допомогу можна отримати від системи безоплатної правничої допомоги. Юристи системи зазначають, що військовослужбовці та ветерани – одна з найбільших категорій громадян, які звертаються по безоплатну правничу допомогу. Минулого року від цієї категорії клієнтів надійшло більш ніж 24 тисячі звернень.

15:36 23.02.2024

20 лютого  рятувальники Обухівського районного управління спільно з командою ДЮРП «ЛІДЕР» провели Єдиний урок в класі безпеки з учнями 9-го класу ОЗО Ржищівського ліцею «Лідер».

Під час заходу фахівці розповіли дітям про основні правила пожежної безпеки в побуті, правила поведінки в умовах небезпеки, про заборону користування сірниками та відкритим вогнем.  Інспектори нагадали про правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога» та правила поводження на льоду. Дітям було наголошено правила пожежної безпеки як вдома так і на вулиці та як діяти якщо «Ви» опинились в осередку пожежі чи провалились під кригу. Інспектори МВС наголосили та роз’яснили дітям термін «державна зрада» та про покарання і наслідки.

16:06 20.02.2024

ДО УВАГИ БДЖОЛЯРІВ!

З метою підвищення рівня обізнаності щодо вимог законодавства у сфері бджільництва, в тому числі застосування засобів захисту рослин, основних причин отруєння бджіл, а також алгоритму дій при встановленні факту отруєння бджіл та налагодження ефективної комунікації між фізичними особами та суб’єктами господарювання, які використовують засоби захисту рослин, власниками пасік та представниками об’єднаних територіальних громад Міністерство агрополітики інформує про заходи профілактики отруєння бджіл.

16:03 20.02.2024

Робота без бар’єрів: компенсацію за облаштування робочого місця для людини з інвалідністю можна отримати через Дія

Міністерством економіки та Міністерством цифрової трансформації реалізовано можливість подання роботодавцем заявки на отримання компенсації за облаштування робочого місця для людини з інвалідністю через портал електронних послуг ДІЯ. Послуга надається Державною службою зайнятості.

15:58 20.02.2024

20 ЛЮТОГО 2024 РОКУ - ВШАНУВАННЯ ДНЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ (ДЕСЯТІ РОКОВИНИ ПОДІЙ)

У Ржищівській громаді вшанували першу сотню вбитих українців на Майдані, що боролися за демократичні цінності, незалежність  та територіальну цілісність рідної Неньки-України. Поклали квіти на могили загиблих воїнів 2014-2023 років.

11:52 20.02.2024

ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» та Федерація профспілок України оголошують про проведення XIII Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей - 2024» до Всесвітнього дня охорони праці, який щорічно відзначається 28 квітня

До участі в конкурсі запрошуються учні, вихованці закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та позашкільної освіти віком від 6 до 18 років.

10:58 19.02.2024

РЖИЩІВСЬКА ГРОМАДА: ПРО ОРЕНДУ ЗЕМЛІ ТА ЗЕМЕЛЬНІ АУКЦІОНИ ПРОСТИМИ СЛОВАМИ

На даний час земельне законодавство в Україні дозволяє отримати в тимчасове користування (оренду) земельну ділянку із земель комунальної власності, в більшості випадків, виключно через торги (аукціони). Перелік випадків, коли можна отримати ділянку без аукціону, виписаний в ч. 2 ст. 134 Земельного кодексу України. Це досить специфічні види ділянок і тому більшості громадян вони не цікаві. Хто має бажання, той вивчить цю статтю або отримає консультацію у землевпорядників чи юристів Виконавчого комітету Ржищівської міської ради. Також не будемо зупинятись на таких поняттях як суперфіцій і емфітевзис – це, по суті, теж один із видів отримання землі, і в більшості випадків процедура аналогічна оренді.

10:51 19.02.2024

ОГОЛОШЕННЯ

В зв'язку з поривом каналізаційного колектору, з 14.02.2024 року вводиться тимчасовий графік подачі води для абонентів по вул. Соборна, Силкіних, Ярмаркова та Адмірала Петренка:

11:38 14.02.2024