ГОТУЄМО ДОПОМОГУ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьогодні вночі ворог підірвав та зруйнував Каховську ГЕС. Внаслідок чого близько 16 тисяч людей на правобережжі Херсонщини опинилися у критичній зоні. Відомо про підтоплення понад 10 населених пунктів, є загроза для затоплення до 80 населених пунктів. Евакуація українців із зони техногенної катастрофи буде проводитися організовано. Наразі керівництво Ржищівської громади чекає підтвердження, яку кількість постраждалих українців привезуть до нашої громади та їх потреби.

16:11 07.06.2023

ЗАХОДИ ДО ДНЯ МІСТА. ЧАСТИНА ІІ

Ми живемо в непрості часи, коли страшні події та новини випереджають одна одну. Руйнується довкола звичний світ і природа, які нас оточують. Знищується ворогами культурна спадщина України, стирається з лиця Землі. Так ми поступово втрачаємо свою українську ідентичність, забуваємо з якої Землі ми сини та доньки. Так діяла радянська влада, стирала пам'ять, підробляла історичні факти та події, знищувала українську культуру. Нині так діють послідовники радянського режиму – російські окупанти на території України.

16:11 07.06.2023

АПАРАТНА НАРАДА 05.06.2023

5 червня апаратну нараду зі старостами, керівниками структурних підрозділів та комунальних закладів провів перший заступник міського голови Юрій Терещенко. Під час наради обговорили важливі питання життєдіяльності громади. З головного:

11:04 06.06.2023

ПІДТРИМКА БІЗНЕСУ КИЇВЩИНИ: ГРАНТОВІ МОЖЛИВОСТІ ЧЕРВНЯ

Унаслідок збройної агресії російської федерації проти України бізнес зазнав економічних, фізичних та матеріальних втрат. Щоб підтримати український бізнес в умовах війни, для підприємців діє ряд державних та неурядових програм. Департамент економіки Київської ОВА підготував добірку грантових можливостей червня.

10:55 05.06.2023

ПЕРШЕ КОЛО МІЖОБЛАСНОГО ФУТБОЛЬНОГО ЧЕМПІОНАТУ

1-3 червня стадіон Ржищівської ДЮСШ приймав футбольні команди з міст Умань та Білої Церкви міжобласного чемпіонату з футболу серед команд ДЮСШ. За результатами зіграних матчів турнірна таблиця виглядає так:

10:53 05.06.2023

У РЖИЩІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУВСЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ "СОКІЛ" ("ДЖУРА")

Сьогодні в Ржищівській громаді відбувся територіальний етап Всеукраїнської дитячо- юнацької військово- патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). У загальному заліку за сумою балів в окремих видах програми рої посіли такі місця:

15:01 04.06.2023

ЗВЕРНЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ДІТЕЙ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ ВНАСЛІДОК ЗБРОЙНОЇ АГРЕСІЇ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ

4 червня у світі відзначають Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії та День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

08:52 04.06.2023

РУСЛАН КРАВЧЕНКО: ВСІ УКРИТТЯ МАЮТЬ БУТИ ВІДКРИТИМИ ЦІЛОДОБОВО ТА ПРИДАТНИМИ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ

Всі укриття мають бути відкритими цілодобово та придатними для використання. На цьому наголосив у своєму дописі на Facebook голова КОВА Руслан Кравченко.  «Безпека людей має бути пріоритетом для влади на всіх рівнях! А в умовах війни – особливо. Ситуація, коли люди під час повітряної тривоги не мають доступу до укриттів, – безвідповідальність та недбалість. Трагедія, що сталася сьогодні вночі у столиці, внаслідок чого загинули діти і дорослі, а також є поранені, вчергове довела, що кожна хвилина може стати вирішальною», – зауважив він.

15:49 01.06.2023