Дата: від до Скинути

Постраждалі від сексуального насильства під час війни та домашнього насильства можуть отримати безоплатну правову допомогу від держави

Система безоплатної правової допомоги (БПД) запускає інформаційну кампанію про допомогу постраждалим від насильства. Кампанія складатиметься з двох частин: підтримка у випадках сексуального насильства, пов’язаного зі збройною агресією росії проти України та допомога постраждалим від домашнього насильства.

09:47 13.06.2023

ПРОСИМО ПІДТРИМАТИ ПЕТИЦІЮ ЩОДО ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ КОЗЛОВЕЦЬ КОСТЯНТИНУ МИКОЛАЙОВИЧУ

Ржищівська громадо! На сайті Президента України опублікована електронна петиція щодо присвоєння звання Героя України (посмертно) Козловець Костянтину Миколайовичу, позивний «Каспер», командиру 4 відділення, 1 аеромобільного взводу, 3 аеромобільної військової частини А0641.

21:48 09.06.2023

КИЇВЩИНА ВІДПРАВИЛА ДРУГУ ПАРТІЮ ДОПОМОГИ ДО ХЕРСОНЩИНИ

«Громади області продовжують оперативно збирати найнеобхідніші речі для мешканців, які постраждали внаслідок цинічного терористичного акту росії. Збір допомоги триває! Сьогодні вся Україна обʼєдналася для подолання наслідків чітко спланованого злочину росіян. Воєнні злочинці, які зруйнували греблю Каховської ГЕС, досі не зрозуміли, що єдність та прагнення українців до перемоги не зруйнувати», – розповів начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

21:17 09.06.2023

НА КИЇВЩИНІ ВСІ РОЗВАЖАЛЬНІ ЗАХОДИ МАЮТЬ ЗАКІНЧУВАТИСЬ НЕ ПІЗНІШЕ 21:00

На засіданні оперативного штабу Київської обласної військової адміністрації було ухвалене рішення про часові обмеження. Відтак на Київщині всі розважальні заходи – концерти, шоу-програми, дискотеки тощо – мають закінчувати свою роботу не пізніше 21:00. Про це повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко у своєму дописі на Facebook.

21:16 09.06.2023

Увага: було створено фейкову сторінку Київської обласної військової адміністрації

Подібні дії є частиною інформаційно-психологічної операції ворога. Його завданням є дезінформація та введення громадян в оману. Не забуваймо, що такі інформаційні атаки – інструменти гібридної війни. Зауважимо, офіційні сторінки Київської ОВА в мережах Facebook та Telegram є верифіковані.

13:38 09.06.2023

РУСЛАН КРАВЧЕНКО: КИЇВЩИНА ВІДПРАВИЛА ПЕРШУ ПАРТІЮ ДОПОМОГИ ДЛЯ ХЕРСОНЩИНИ

Київщина відправила першу партію допомоги для Херсонщини, яка зазнала руйнувань від чергового терористичного акту росії. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

09:11 09.06.2023

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ТИМЧАСОВЕ ПРИПИНЕННЯ ПОДАЧІ ГАЗУ

У зв'язку з проведенням ремонтних робіт на газопроводах середнього тиску АТ " Київоблгаз" Кагарлицьке відділення планує тимчасове припинення газопостачання в с.Стайки, вул.Дніпрвський Узвіз та вул. Берегова Обухівського району Ржищівської ТГ з 09:00 години 14 червня 2023 року до 17:00 години 16 червня 2023 року.

09:10 09.06.2023

РЯТУВАЛЬНИКИ ПОПЕРЕДЖАЮТЬ!

Спалювання сухостою має сезонний характер, із року в рік масштаби пожеж та їх наслідки демонструють жахливу статистику. Через сильні пориви вітру вогонь здатен долати відстань між населеними пунктами швидко та агресивно. ДСНС інформує, що у весняно-літній період значно збільшується кількість пожеж у природних екосистемах. Це пов’язано з тим, що люди спалюють сміття, суху рослинність на присадибних і дачних ділянках. Тож вогнеборці ліквідовують численні пожежі, а це – постійні виїзди рятувальників та надзвичайно велика витрата ресурсів у складний воєнний час.

09:09 09.06.2023