Оголошення

Оздоровлення постраждалих учасників Революції Гідності, учасників АТО у 2020 році

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 №200 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням” (зі змінами) проводиться по трьохсторонній угоді: санаторно – курортний заклад, управління і громадянин. Громадяни самі обирають санаторій, де б вони хотіли оздоровитися та період оздоровлення.

11:57:17 26.08.2020

Від щирого серця   вітаю  Ржищівську ОТГ  та гостей міста з Днем Державного Прапора та Днем незалежності  України!

Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність.  Усі великі успіхи нашої держави складаються з успіхів кожного небайдужого українця. Тож давайте з нагоди найважливішого свята України щиро покладатися на успіх наших спільних дій і продовження активної співпраці,  яка єднає нас, зміцнює нашу державу.

13:48:13 23.08.2020

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ м. РЖИЩЕВА ТА с.БАЛИКО-ЩУЧИНКА , КЕРІВНИКИ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ, СПОЖИВАЧІ ПИТНОЇ ВОДИ!

Повідомляємо, що 18 серпня 2020 року з метою забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, з 09 год. 00 хв. буде проводитись планова дезінфекція (знезараження) магістральних водопровідних мереж та споруд системи водопостачання міста Ржищева та с.Балико-Щучинка розчином гіпохлориду натрію.

23:12:03 16.08.2020

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РЖИЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОТГ

З 09 липня 2020 р. в КНП «Ржищівська міська лікарня» Ржищівської міської ради працює лікар-масажист Вовкодав Олег Васильович. Загальний стаж роботи – 25 років. Кваліфікаційна категорія вища. Можливе надання послуги безоплатно за направленням лікаря або в індивідуальному порядку (платно).

21:36:59 10.08.2020

30 липня - Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

Ви, мабуть, не раз бачили оголошення в газетах про роботу за кордоном? Вам, безперечно, розповідали історії про можливості гарного, набагато більшого заробітку, ніж в Україні, і слухаючи розповіді, Ви ловили себе на думці: «Чи не спробувати самому?»

10:54:57 30.07.2020