Державна програма "Доступні кредити 5-7-9%"

Діє Державна програма «Доступні кредити 5-7-9% , яка була запроваджена за ініціативи Президента України та Кабінету Міністрів України з метою підтримки інвестиційних проєктів мікро- та малих підприємств, що сприятиме створенню нових робочих місць, легалізації та розширенню діяльності малого бізнесу, імпортозаміщенню та поверненню трудових мігрантів. Впровадження Програми за дорученням Уряду України буде здійснювати Фонд розвитку підприємництва через банки-партнери, які володіють технологіями та активно кредитують цільову групу програми – мікро- та малі підприємства. Для отримання детальної консультації у місті Ржищів  звертатись в Ощадбанк та Райффайзен Банк Аваль. https://5-7-9.gov.ua/

07:40:57 22.07.2020

Cемінар-навчання «Патріотичні екскурсії Київщини».

Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації на виконання Програми національно-патріотичного виховання в Київській області на 2017-2020 роки (зі змінами), з метою формування патріотичної свідомості і національної гідності, створення на Київщині мережі туристичних маршрутів патріотичного спрямування та підвищення туристичної привабливості регіону, підготовки гідів для проведення оновлених екскурсійних програм спільно з Комунальним закладом Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр», ГО «Гільдія професійних екскурсоводів та гідів-перекладачів», ГО «Український екскурс» та ГІ «Корінь Нації» з 21 липня планують проведення семінару-навчання «Патріотичні екскурсії Київщини».Семінар буде проведено в два етапи:

15:33:42 10.07.2020

Вітання виконуючої обов'язки Ржищівського міського голови з Днем Національної поліції України

4 липня в Україні офіційно відзначають досить нове державне професійне свято – День  Національної поліції України! Тож щиро вітаю з професійним святом всіх захисників правопорядку, і у першу чергу - працівників Ржищівського відділення поліції !

14:18:59 03.07.2020