Оголошення

ЗВЕРНЕННЯ РЖИЩІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ КРІСТІНИ ЧОРНЕНЬКОЇ З НАГОДИ ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Дорогі земляки! 14 грудня 1986 року було завершено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС. Тож щороку саме цього дня ми вшановуємо відважних ліквідаторів, хто, на щастя, поруч з нами, і вклоняємося пам’яті тих, хто пішов за межу вічності.

12:16:38 14.12.2020

Відкрите Звернення Голови Асоціації міст України Віталія Кличка до Президента України, Голови Верховної Ради України, Голів депутатських фракцій та груп

Українські громади – села, селища, міста – занепокоєні тим, що у нещодавно  прийнятих Верховною Радою України законах про підтримку підприємців на 2021 рік така підтримка передбачена за рахунок коштів місцевих бюджетів. Зокрема, з наступного року припиняється зарахування до місцевих бюджетів частини (13,44%) акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального. Внаслідок такого рішення громади втратять 7,5 млрд гривень. В той же час держава втратить ефективний інструмент боротьби з тінізацією у сфері обігу пального.

16:35:10 10.12.2020

ОБЕРЕЖНО! В Україні зареєстровано новий випадок грипу птахів !

За повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області 04 грудня 2020 року зареєстровано випадок грипу птахів типу А1 субтипу Н5 в особистому селянському господарстві мешканця с. Кандибине, Новоодеського району Миколаївської області.

10:34:56 09.12.2020

#Здорова Україна

Сидимо в телефоні перед сном? Стандартна ситуація: гортаєш стрічку новин або переписуєшся з кимось уже в темній кімнаті, лежачи під ковдрою. А потім думаєш: хотілося ж лягти раніше, а заснув як завжди. І зранку прокидаєшся так, ніби й не спалося зовсім. Натомість спробуй відмовитися від телефону чи будь-яких екранних пристроїв принаймні за годину до сну. Давай спробуємо вже сьогодні?

14:05:14 30.11.2020

ПРО ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

23 листопада 2020 року у зв'язку з проведенням планових монтажно-встановочних робіт, розчистки траси на електромережах та заміни електроопор, ПО ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ ЖИТЛОВОГО МАСИВУ РЖИЩІВСЬКОГО БУДІВЕЛЬНОГО ТЕХНІКУМУ можливі перерви в енергопостачанні з 08:00 до 17:00 години.

11:58:37 20.11.2020

21 листопада - День Гідності та Свободи

Прагнення свободи пробуджує гідність. Так було у 2004 році під час Помаранчевої Революції та у 2013–2014 роках під час Революції Гідності. Саме у 2013 році  розпочався новий відлік в історії України, який ознаменував прагнення українців створити європейську державу. Майдан дав початок трансформації політичної, культурної та соціальної сфери, розбудови вільного, демократичного громадянського суспільства, утвердження в Україні гуманістичних демократичних цінностей.

10:52:12 19.11.2020