Оголошення

Вітання виконуючої обов'язки міського голови Ржищівської міської ради Крістіни Чорненької Днем захисника України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці

Сьогодні, 14-го жовтня, Україна відзначає три славетних свята – День захисника України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.

10:34:39 14.10.2020

"Чиста енергія для Вашої родини!" - інформаційна кампанія Держенергоефективності

Держенергоефективності розпочинає інформаційну кампанію «Чиста енергія для Вашої родини» #Держенергоефективності за підтримки Проекту ЄС #Twinning запроваджує інформаційно-роз’яснювальну кампанію, присвячену перевагам відновлюваних джерел енергії у домогосподарствах, – «Чиста енергія для Вашої родини».

11:29:50 06.10.2020

Вітання виконуючої обов’язки Ржищівського міського голови, секретаря ради К.І.Чорненької з Днем працівників освіти!

Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви! Щиро і сердечно вітаю вас із професійним святом –  Днем працівників освіти, яке об'єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.

08:23:20 02.10.2020

ПРО ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

У зв'язку з проведенням планових монтажно-встановочних робіт, розчистки траси на електромережах та заміни електроопор, на території м.Ржищева можливі перерви в енергопостачанні:

09:48:28 29.09.2020

ЗВЕРНЕННЯ ВИКОНУЮЧОЇ ОБОВ'ЯЗКИ РЖИЩІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ К.І.ЧОРНЕНЬКОЇ ДО МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

Шановні жителі та гості Ржищівської об’єднаної територіальної громади! У зв’язку з тим, що на території Ржищівської міської ОТГ збільшилась кількість випадків захворюваності на COVID-19 серед мешканців громади, з 14 вересня 2020 року на всій її території встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки. Це передбачає посилення протиепідемічних заходів, що, в свою чергу, призводить до певних незручностей і стосується майже всіх сфер життєдіяльності.

16:21:52 17.09.2020

Із 13 вересня 2020 року в Київській області розпочинається осіння кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин

Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області повідомляє, що з метою збереження стабільної епізоотичної ситуації зі сказу на території Київської області із 13 вересня 2020 року буде проводитись планова пероральна імунізація диких та бродячих м’ясоїдних тварин.

15:18:41 07.09.2020