З Днем фермера

Шановні фермери Ржищівської міської територіальної громади, прийміть найщиріші вітання з професійним святом! У фермерстві втілилися кращі риси господарювання – працьовитість, стійкість, природна кмітливість і завзятість, активна громадянська позиція, соціальна відповідальність і патріотизм. Відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Своєю наполегливою працею та умілим господарюванням ви вносите відчутний внесок в розвиток аграрної галузі нашої громади.

12:27:02 19.06.2020

Етапи стягнення податкового боргу

Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що відповідно п.п. 14.1.175 ст.14 Податкового кодексу України (далі- ПКУ) податковий борг - це сума узгодженого грошового зобов'язання, не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк, та непогашеної пені, нарахованої у порядку, визначеному Кодексом.

17:08:33 15.06.2020

Василь Зеленський: «Стабільні надходження до місцевих бюджетів – сильні громади»

«З початку року платники території обслуговування Білоцерківського управління ГУ ДПС у Київській області перерахували до місцевих бюджетів понад 887 млн грн. податкових платежів. Сума сплачених податків перевищує аналогічні показники 2019 року на 10,7 млн. грн. , або 1,2%. Проте, зважаючи на обставини сьогодення, темпи приросту надходжень у поточному році є дещо меншими», - зазначив очільник Василь Зеленський.

17:03:56 15.06.2020

З 1 липня підвищать пенсії: кому і на скільки

З 1 липня в Україні підвищують мінімальний прожитковий мінімум до 2118 гривень. Тому, розмір мінімальної пенсії також піднімуть. Мінімальну пенсію, яка становить 1638, гривень, збільшать, і вона складатиме 1712 грн. з 1 липня, і 1769 грн. з 1 грудня.

16:51:45 14.06.2020

Інформуємо щодо цифрового ефірного телебачення

Інформуємо, що на сайті Національної ради www.nrada.gov.ua  в розділі «Цифрове телерадіомовлення в Україні», розміщено інформацію щодо прийому цифрового сигналу, зокрема практичні поради громадянам для безкоштовного перегляду 32 цифрових телевізійних програм у стандарті DVB-T2, переліку каналів, розташування передавачів, інформація про цифрові передавачі та антени. Додатково надаємо практичні поради щодо правил оптимального налаштування фіксованого прийому цифрового наземного телевізійного мовлення (DVB-T2), а саме:

09:03:19 11.06.2020