КОДА інформує

4 травня 2020 року о 14:00 відбудеться он-лайн брифінг тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в області.

Час проведення може бути змінено. Слідкуйте за оновленнями на офіційному сайті Київської обласної державної адміністрації та сторінці Київської облдержадміністрації у Facebook.

11:41:59 04.05.2020

11:12:12 30.04.2020

13:07:41 24.04.2020

21 квітня 2020 року о 14:00 відбудеться он-лайн брифінг тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в області.

10:16:44 21.04.2020

Он-лайн брифінг тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в області

17 квітня 2020 року о 14:00 відбудеться он-лайн брифінг тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в області.

12:00:27 17.04.2020

13 квітня 2020 року о 14:00 відбудеться он-лайн брифінг тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в області.

08:23:35 13.04.2020

ВАСИЛЬ ВОЛОДІН: ПРОВЕДЕННЯ ОБСЕРВАЦІЇ НЕОБХІДНЕ ДЛЯ ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЮ КОРОНАВІРУСУ

З початку проведення моніторингу підтверджених захворювань в Україні за даними Міністерства охорони здоров’я кількість захворювань зростає щодня. Наразі маємо сумну статистику майже в кожній області, за виключенням Миколаївської. Невтішна ситуація в західних областях. Столиця та Київська область також в зоні ризику, особливо враховуючи той факт, що багато наших співгромадян приїжджають із-за кордону. Люди, які повертаються до України, часто  ведуть активне соціальне життя: це зустрічі з близькими та друзями, відвідування храмів та інше.  Задля непоширення коронавірусу та з метою уникнення зараження від громадян, що прибувають із країн та регіонів з високим показником зараження, Урядом прийняте рішення про обов’язкову обсервацію таких громадян протягом 14 днів з дати перетинання державного кордону.

08:21:30 13.04.2020