КОДА інформує

УРЯД ПРОПОНУЄ ВСТАНОВИТИ ЦІНУ НА ГАЗ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ 6,99 ГРН ЗА МЕТР КУБІЧНИЙ

Київська облдержадміністрація продовжує моніторити ситуацію щодо тарифів на природний газ для населення. І наразі стало відомо, що Уряд пропонує тимчасово встановити ціну на газ 6,99 грн за метр кубічний для всіх побутових споживачів. Державне регулювання вартості запровадять на період карантинних обмежень або до кінця опалювального сезону.

09:29:23 15.01.2021

У ФОПІВ КИЇВЩИНИ Є ЧАС ПОДАТИ ЗАЯВИ НА ОТРИМАННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ДО 31 ГРУДНЯ

По 31 грудня включно підприємці з Київщини можуть подати заяви на отримання матеріальної допомоги. Вона складає 8 тисяч гривень і зараховується на особистий банківський рахунок заявника.

11:47:16 22.12.2020

ВАСИЛЬ ВОЛОДІН: «ПІДПРИЄМЦІ КИЇВЩИНИ МОЖУТЬ РОЗРАХОВУВАТИ НА ДОПОМОГУ ВІД ДЕРЖАВИ»

Склад координаційної ради з питань розвитку підприємництва, яка працює при обласній державній адміністрації, розширили. Відтак до роботи долучились керівники регіонального бізнесу та профільних територіальних органів влади.

10:15:15 22.12.2020

ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ: ШВИДКА ДОБУДОВА ПРИЙМАЛЬНИХ ВІДДІЛЕНЬ – ЦЕ ПИТАННЯ ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ’Я ЛЮДЕЙ

Уже готова половина з 210 обіцяних приймальних відділень екстреної медичної допомоги, які будують з ініціативи Президента України Володимира Зеленського. До кінця поточного року там прийматимуть сучасне обладнання. Про це повідомив міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов на традиційній селекторній нараді з питань запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, що відбулася під головуванням Глави держави.

15:42:47 14.12.2020

ВАСИЛЬ ВОЛОДІН: НА КИЇВЩИНІ УДЕСЯТЕРО ЗБІЛЬШЕНО ПРОПУСКНУ СПРОМОЖНІСТЬ ТЕСТУВАННЯ НА COVID

На сьогодні у Київській області обстеження пацієнтів методом ПЛР проводить 1 державний заклад – обласний лабораторний центр, та 3 комунальні – обласна клінічна лікарня, Білоцерківська міська лікарня №3 та Броварська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування. Їхня загальна щодобова потужність –  понад три тисячі обстежень.

16:33:06 03.12.2020

3 грудня 2020 року о 14:00 год за участю голови КОДА Василя Володіна відбудеться он-лайн брифінг щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в Київській області.

Час проведення може бути змінено. Слідкуйте за оновленнями на офіційному сайті Київської обласної державної адміністрації та сторінці Київської облдержадміністрації у Facebook.

11:41:57 03.12.2020