КОДА інформує

УКРАЇНЦІВ ЗАПРОШУЮТЬ ДО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ СТРАТЕГІЇ ЗІ СТВОРЕННЯ БЕЗБАР’ЄРНОГО ПРОСТОРУ

В Україні продовжується робота над Національною стратегією зі створення безбар’єрного простору. Після презентації напрацювань експертів розпочався етап громадського обговорення проєкту Стратегії.

11:36:15 18.03.2021

Гід з державних послуг - інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування

Портал містить повну та достовірну інформацію щодо понад 1 500 послуг — про місце, спосіб, терміни, вартість, результати отримання послуг, а також необхідні документи та спосіб оскарження їх результатів.

16:36:17 23.02.2021

У КИЇВСЬКІЙ ОДА ПОЯСНИЛИ, ЗА ЯКИХ УМОВ ПЕРЕВІЗНИКИ МОЖУТЬ ПІДВИЩУВАТИ ТАРИФИ НА ПРОЇЗД

На території Київщини діє 513 міжміських і міжрайонних маршрутів. Вони сполучають населені пункти регіону один із одним, а також зі столицею. І наразі частина перевізників уже підготувала звернення щодо перегляду тарифів на проїзд.

16:24:00 23.02.2021

ПЕРСПЕКТИВИ ПРИМІСЬКОГО ЗАЛІЗНИЧНОГО СПОЛУЧЕННЯ КИЇВЩИНИ ПРОАНАЛІЗУВАЛИ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ

Перспективи проєкту приміського залізничного транспорту City Express, що буде впроваджено на Київщині обговорили сьогодні, 23 лютого, під час Всеукраїнського форуму «Україна.30».

16:22:48 23.02.2021

ЗАСТУПНИК КЕРІВНИКА ОФІСУ ПРЕЗИДЕНТА: ТРИВАЄ РОБОТА НАД ПІДГОТОВКОЮ ПРОГРАМИ ФІНАНСОВОГО ЛІЗИНГУ НА ЖИТЛО ПІД 5%

Міністерство фінансів України спільно з профільними комітетами Верховної Ради розробляє програму фінансового лізингу на житло в межах 5% річних. Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Інфраструктура».

13:21:40 23.02.2021

ПОНАД 200 ТИСЯЧ ДОМОГОСПОДАРСТВ КИЇВЩИНИ ОТРИМУЮТЬ СУБСИДІЇ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ

В умовах зростання тарифів держава наразі підтримує майже 5 млн українців. Серед них – 1,8 млн пільговиків і 3 млн субсидіантів. Про це під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Платіжка» сказала міністр соціальної політики Марина Лазебна.

09:37:51 16.02.2021

В Україні створять Державну житлово-комунальну інспекцію, яка контролюватиме якість комунальних послуг та економічне обґрунтування тарифів

Про це під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Платіжка» заявив міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

09:36:45 16.02.2021

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ, НКРЕКП, «НАФТОГАЗ» ТА МЕРИ МІСТ ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ЩОДО ВРЕГУЛЮВАННЯ ПРОБЛЕМНИХ ПИТАНЬ У ПОСТАЧАННІ ТЕПЛА ТА ГАРЯЧОЇ ВОДИ УКРАЇНЦЯМ

З ініціативи Президента України Володимира Зеленського у вівторок підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води громадянам України, що забезпечить стале проходження цього опалювального сезону та підготовку до наступного.

14:09:32 09.02.2021