КОДА інформує

ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ: ШВИДКА ДОБУДОВА ПРИЙМАЛЬНИХ ВІДДІЛЕНЬ – ЦЕ ПИТАННЯ ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ’Я ЛЮДЕЙ

Уже готова половина з 210 обіцяних приймальних відділень екстреної медичної допомоги, які будують з ініціативи Президента України Володимира Зеленського. До кінця поточного року там прийматимуть сучасне обладнання. Про це повідомив міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов на традиційній селекторній нараді з питань запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, що відбулася під головуванням Глави держави.

15:42:47 14.12.2020

ВАСИЛЬ ВОЛОДІН: НА КИЇВЩИНІ УДЕСЯТЕРО ЗБІЛЬШЕНО ПРОПУСКНУ СПРОМОЖНІСТЬ ТЕСТУВАННЯ НА COVID

На сьогодні у Київській області обстеження пацієнтів методом ПЛР проводить 1 державний заклад – обласний лабораторний центр, та 3 комунальні – обласна клінічна лікарня, Білоцерківська міська лікарня №3 та Броварська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування. Їхня загальна щодобова потужність –  понад три тисячі обстежень.

16:33:06 03.12.2020

3 грудня 2020 року о 14:00 год за участю голови КОДА Василя Володіна відбудеться он-лайн брифінг щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в Київській області.

Час проведення може бути змінено. Слідкуйте за оновленнями на офіційному сайті Київської обласної державної адміністрації та сторінці Київської облдержадміністрації у Facebook.

11:41:57 03.12.2020

28 жовтня 2020 року о 15:00 відбудеться он-лайн брифінг щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в Київській області

16:18:39 27.10.2020

13 жовтня 2020 року о 15:00 год відбудеться он-лайн брифінг голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в області