КОДА інформує

МЕШКАНЦІ КИЇВЩИНИ, В ЯКИХ ВСТАНОВЛЕНО ЕЛЕКТРООПАЛЕННЯ, ОТРИМУВАТИМУТЬ КОМПЕНСАЦІЇ

Кабінет Міністрів України під час чергового засідання 27 січня підтримав рішення про компенсації громадянам, у яких встановлено електроопалення. Як зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, загальна сума компенсацій становитиме 1,4 мільярда гривень.

08:45:34 28.01.2021

Тарифи на Київщині мають бути економічно обґрунтованими та соціально справедливими, – Василь Володін"

Ціноутворення тарифів на комунальні послуги для населення мають бути економічно обґрунтованими та соціально справедливими. Саме тому на Київщині вирішили провести комплексний аудит вартості води, електроенергії, опалення та газу для населення.

11:20:17 22.01.2021

ВАРТІСТЬ ГАЗУ ЗНИЗИТЬСЯ ПРИБЛИЗНО НА 30%: УРЯД УХВАЛИВ ГРАНИЧНУ ЦІНУ ЗА КУБОМЕТР

Гранична ціна на газ в Україні встановлена на рівні 6,99 грн за кубометр. Таке рішення вже ухвалив Уряд, згідно з дорученням Президента України. Завдяки цьому вартість газу для населення в середньому знизиться на 30%.

13:45:46 19.01.2021

єМалятко надає можливість батькам отримати бажані послуги за 20 хвилин за однією заявою

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 10.07.2019 № 691 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини», рік тому було запущено єМалятко – першу комплексну послугу за життєвою подією.

08:42:31 18.01.2021

З ІНІЦІАТИВИ ПРЕЗИДЕНТА ТАРИФИ НА ГАЗ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ БУДЕ ЗНИЖЕНО

Президент України Володимир Зеленський зібрав на енергетичну нараду Кабінет Міністрів, представників НКРЕКП, очільника НАК «Нафтогаз України» та фахівців у галузі економіки, електро- та газової енергетики, щоб вирішити питання із зависокими цінами на газ для українців.

09:31:41 15.01.2021