МДЦ "АРТЕК" ГОСТИННО ЗУСТРІЧАЄ ДІТЕЙ ДЛЯ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ

02 вересня 2020 року 4 дітей, позбавлених батьківського піклування, із Ржищівської громади заїхали на оздоровлення та відпочинок до ДП "Міжнародний дитячий центр "Артек", який знаходиться в Пущі-Водиці.

11:53 04.09.2020

2 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ ЗАКІНЧЕННЯ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

3 вересня о 9:00 делегація від виконавчого комітету Ржищівської міської ради у складі начальника та головних спеціалістів відділу культури і туризму, начальника УСЗН, на чолі із заступником міського голови Юрієм Терещенком, за участі голови та членів Ради ветеранів Ржищівської міської ОТГ та директора терцентру, - вшанували пам`ять загиблих у Другій світовій війні хвилиною мовчання та поклали квіти до пам`ятника загиблим воїнам та загиблим землчкам.

11:52 04.09.2020

ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

26 серпня 2020 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Терещенка Ю.Г. відбулося позачергове (14) засідання виконавчого комітету Ржищівської міської ради, участь у якому взяли 10 членів виконкому.

11:38 26.08.2020

Урочистий захід з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України

23 серпня на площі бідя міського Будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України. Цього дня також виповнилося два роки Ржищівській міській ОТГ.  Відкрили патріотичний флеш-моб народний ансмамбль танцю «Дивосвіт» із хореографічною постановкою і талановиті співаки Олена Пасека й Володимир Пасека.

09:34 25.08.2020

ПРЕДСТАВНИКИ КИЇВСЬКОГО РЕГІОНАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ ОФІСУ РЕФОРМ ВІДВІДАЛИ РЖИЩІВСЬКУ МІСЬКУ ОТГ

12 серпня з метою консультаційно-дорадчої зустрічі для підбиття підсумків соціально-економічного розвитку Ржищівської міської ОТГ до Ржищівської громади завітала делегація у складі керівника Офісу реформ Київської області, депутата Київськоі обласної ради, консультанта з юридичних питань у Київському офісі Асоціації міст України Володимира Удовиченка, голови підкомітету з питань адміністративних послуг, державних символів та нагород Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Олександра Дехтярчука, експерта з регіонального розвитку Тетяни Ревенко.

23:11 16.08.2020

Парламент "партизував" місцеві ради - прийнято зміни до Виборчого кодексу

16 липня Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому законопроєкт №3485 щодо вдосконалення виборчого законодавства, який вносить зміни до Виборчого кодексу України та низки інших законів. Найважливішими з них можна назвати такі:

11:05 23.07.2020