ЗАВДЯКИ НЕБАЙДУЖИМ ЖИТЕЛЯМ БУЛО ПРИПИНЕНО НЕЗАКОННУ ВИРУБКУ ЛІСУ

Дякуючи пильним і небайдужим жителям села Ведмедівка та проведеній роботі працівників виконавчого комітету Ржищівської міської ради, припинено незаконну вирубку лісів в межах сіл Ведмедівка та Грушів Ржищівської МТГ.

09:28 28.04.2021

НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ В СЕЛІ ВЕЛИКІ ПРІЦЬКИ

Сьогодні, 1 квітня 2021 року відбувся виїзд Ржищівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в с. В.Пріцьки. Директор терцентру, соціальний працівник та соціальний робітник села відвідали домівки підопічних з метою підвищення ефективності надання соціальних послуг в Ржищівській громаді. Також в приміщенні будинку культури надавалися безкоштовні перукарські послуги, які мали можливість отримати всі бажаючі люди похилого віку.

11:18 02.04.2021

ГОЛОВА РЖИЩІВСЬКОЇ ГРОМАДИ КРІСТІНА ЧОРНЕНЬКА ВІДВІДАЛА ПАНІКАРЧУ, КУЗЬМИНЦІ, ВЕЛИКІ ПРІЦЬКИ, ЯБЛУНІВКУ, ПІВЦІ Й ОНАЦЬКИ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ

Крістіна Чорненька і начальник УСЗН Ржищівської міської ради Наталія Плоска відвідали села Панікарча, Кузьминці, Великі Пріцьки, Яблунівка, Півці й Онацьки з робочим візитом.

08:46 01.04.2021

У ХОДОРОВІ ЗНИЩЕНО ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ ЧАСІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

За інформацією ГУ ДСНС України у Київській області, з 23 по 25 березня групою піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону СП ГУ ДСНС України у Київській області м. Біла Церква було проведено планове технічне обстеження в селі Ходорів Миронівського району, під час якого було виявлено вибухонебезпечні предмети часів минулих війн в кількості сім одиниць.

20:19 29.03.2021

Працівники відділення поліції № 1 Обухівського районного управління поліції продовжують проводити профілактичні заходи з метою виявлення фактів незаконного обігу наркотиків.

Так, у місті Ржищів співробітники поліції виявили у 40-річного місцевого жителя речовину рослинного походження - канабіс. Заборонену речовину вилучено та направлено на експертизу.

15:23 26.03.2021