Дата: від до Скинути

УРЯД СХВАЛИВ ЗАКОНОПРОЕКТ ЩОДО ЕЛЕКТРОННОГО ОБЛІКУ ТРУДОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЙ

На засіданні Уряду, 3 червня 2020 року, схвалено проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі”.

14:58 19.06.2020

Денис Шмигаль розповів про концепцію накопичувальної пенсійної системи

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль допускає впровадження накопичувального рівня пенсійної системи до 2021 року. На його думку, накопичувальна система – це єдиний шлях для майбутніх пенсіонерів отримувати гідну пенсію, а для бізнесу – зберегти адекватне навантаження.

14:57 19.06.2020

Президент дав завдання підвищити зарплати лікарям другої ланки з 1 вересня

Зарплата лікарів другої ланки в Україні нині одна з найнижчих, що неприпустимо для цивілізованої країни, а тим більше – в умовах ускладненої епідемічної ситуації. На цьому наголосив Президент України Володимир Зеленський на традиційній селекторній нараді щодо запобігання поширенню коронавірусу, що відбулася під його головуванням.

11:29 19.06.2020

Соціальна підтримка жінок з родин ветеранів та загиблих учасників АТО/ООС Київської області

Збройна Російська агресія проти України ще більше розширила і так вже велике коло жінок, які стикаються з дискримінацією та порушенням своїх прав, які переживають насильство або перебуваючи у стані психологічного стресу стають соціально виключеними, ситуацію погіршує ще й епідемія COVID19, яка наразі вирує в України та найбільш вражає саме вразливі верстви населення.

09:44 02.06.2020

«СИТУАЦІЯ ПОТРЕБУЄ СУВОРОГО КОНТРОЛЮ», – ВАСИЛЬ ВОЛОДІН

Негайно вжити невідкладних рішучих заходів із наведення правопорядку у місті  вимагає від поліції Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної адміністрації. «Надзвичайна подія, яка сталася в Броварах вранці на стоянці маршруток, наочно довела, що питання правопорядку у цьому місті гостре, як ніколи,  – заявив В. Володін. – Ситуація з нелегальними перевезеннями в Київській області зріла роками. Борюсь із цією проблемою з перших днів своєї роботи у КОДА. Впевнений, що сьогоднішній інцидент позбавить буть-яких заперечувальних аргументів опонентів побудови прозорої системи пасажирських перевезень в області. І правоохоронці покладуть край корупційним схемам у цій галузі».

13:48 29.05.2020

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН РЖИЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОТГ ЗАТВЕРДЖЕНО У ПОВНОМУ ОБСЯЗІ

Сьогодні Кабінет Міністрів України затвердив перспективні плани формування територій громад всіх областей, в тому числі затверджено перспективний план Київської області. Територію Ржищівської громади затверджено в повному об’ємі з усіма населеними пунктами, які за планом мали увійти до нашої громади ще у 2015 році.

08:59 21.05.2020

Пенсійний фонд України інформує

Перерахунок пенсій пенсіонерам, яким виповнилось 80 і більше років На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2020 № 251, Головним управлінням Пенсійного фонду України у Київській області проведено перерахунок пенсії пенсіонерам, яким виповнилось 80 і більше років та розмір пенсії яких не перевищує 9205,19 грн., а саме встановлено щомісячну компенсаційну виплату в розмірі до 500 грн.

09:29 08.04.2020

ВОЛОНТЕРИ ШИЮТЬ МАСКИ ДЛЯ СІМЕЙ З ДІТЬМИ

У рамках протидії коронавірусу та з метою допомоги сім’ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, волонтери - Гребеник Марія, Овсієнко Надія та працівники служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Ржищівської міської ради долучилася до виготовлення багаторазових захисних масок для дітей та батьків. Всього планується охопити близько 25 сімей з дітьми.

11:27 03.04.2020