Дата: від до Скинути

Перше засідання конкурсної комісії з конкурсного відбору кандидатур на заміщення вакантної посади керівника ОЗО «Ржищівський ліцей «Лідер»

05.02.2020  відбулось перше засідання конкурсної комісії з конкурсного відбору кандидатур на заміщення вакантної посади керівника ОЗО «Ржищівський ліцей «Лідер» Ржищівської міської ради Київської області.

16:57 06.02.2020

Перше засідання конкурсної комісії з конкурсного відбору кандидатур на заміщення вакантної посади керівника ОЗО «Ржищівської гімназії  «Гармонія»

05 лютого 2020 відбулось перше засідання конкурсної комісії з конкурсного відбору кандидатур на заміщення вакантної посади керівника ОЗО «Ржищівської гімназії  «Гармонія» Ржищівської міської ради Київської області.

10:18 06.02.2020

У Юшках відбувся тематичний захід до Дня Соборності України

1 січня в сільському клубі с.Юшки відбувся тематичний захід "Навіки разом" на відзначення Дня Соборності України, який підготувала завідувач клубу Калічко О.М. В ході заходу до жителів села звернувся в.о.старости Василенко В.В. та привітав зі святом українського державотворення, розповів про перспективи розвитку с.Юшки відповідно до Програми соціально-економічного розвитку Ржищівської міської ОТГ. Головний спеціаліст відділу культури і туризму Леляк Л.П. розповіла присутнім про передумови та здійснення заходів щодо Соборності України та прочитала власну поезію "Мій Ржищеве". До привітань долучиламя поетеса Антоніна Гармаш-Литвин, дружина покійного кобзаря Литвина В.С., його авторські пісні про Україну прозвучали в ході заходу. Взявшись за руки в ланцюг єдності, присутні заспівали Гімн України. Юшківці запросили гостей відвідати новозбудований храм, який відкриється в цьому році на День села, 19 серпня.   ІНФО: Відділ культури і туризму

17:31 22.01.2020

"Живий ланцюг" єдності у Піях

Вихованці дитячого садочку с.Пії утворили "живий ланцюг" єдності до дня Соборності і Воз"єднання Украіни. Захід допомогли організувати працівники культури Піївського СБК.

16:06 20.01.2020

Захід у Півцях до Дня Соборності

В Півецькому закладі культури  завідувач клубу Галина Лисенко провела захід до дня Соборності України:"Соборна Україна-основа державності.Присутні учні школи і вчителі,а також учні школи узялися за руки, утворивши "живий ланцюг" воз'єднання України.

15:27 20.01.2020