Дата: від до Скинути

«Казкотерапія як інноваційна здоров’язбережувальна технологія у просторі сучасної школи». Майстер–клас учителя початкових класів Піївської ЗОШ  І-ІІІ ступенів Гапон Антоніни Григорівни

22:03 27.11.2019

Мітинг-реквієм по жертвам голодомору

22 листопада в м.Ржищів відбувся загальноміський мітинг – реквієм по загиблих в 1932-1933р. «Україна жива, поки нащадки пам'ятають…» біля пам`ятника жертвам голодомору 1932-1933 років за участі представників організацій та установ, директорів навчальних закладів, молоді і школярів.

10:48 25.11.2019

Творчий простір позашкілля для дітей з особливими освітніми потребами

З 01 листопада у Будинку дитячої та юнацької творчості створено інклюзивну групу гуртка декоративно-прикладного мистецтва для навчання дітей з особливими освітніми потребами. Освітній процес в даній групі здійснюється на базі Інклюзивно-ресурсного центру, адже в приміщенні закладу створено всі необхідні умови для їх навчання. Інклюзивна група створена на основі батьківських заяв та висновків інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини. Заняття гуртка спрямовані на всебічний розвиток дитини, формування її світогляду, набуття нею соціального досвіду та підвищення соціальної адаптації. За допомогою занять діти з особливими освітніми потребами знайомляться з найпоширенішими техніками декоративно-прикладного мистецтва для виготовлення різноманітних виробів.

10:35 25.11.2019

Фонд соцстрахування має достатньо коштів для здійснення виплат

Міністерство соціальної політики гарантує продовження штатного режиму виплат застрахованим особам, які здійснює Фонд соціального страхування. На цьому під час брифінгу наголосив заступник Міністра соціальної політики Олег Коваль.

10:34 22.11.2019

Звітно-виборча конференція організації ветеранів Ржищівської отг

20 листопада 2019 року в приміщенні міського Будинку культури відбулась звітно – виборна конференція організації ветеранів міста Ржищева. Конференція пройшла при активній участі делегатів, які після звітної доповіді голови ради ветеранів Моргун Л.М. і голови ревізійної комісії Витищенко В.О., у своїх виступах схвалили діяльність ради ветеранів за звітний період і внесли пропозиції щодо покращення роботи новообраної ради організації ветеранів Ржищівської міської об'єднаної територіальної громади. До складу новообраної ради ветеранів ввійшли пенсіонери міста, представники відділів і управлінь міської ради, голови ветеранських організацій старостинських округів Ржищівської ОТГ. Головою ради організації ветеранів Ржищівської міської об'єднаної територіальної громади обрали Моргун Л.М., секретарем – Трищун Н.М.

10:27 21.11.2019

Про проведення профілактичного заходу (рейду) «Сім’я»

З метою перевірки належного виконання батьківських обов’язків  та обстеження умов проживання, утримання та виховання дітей в сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах 20.11.2019 року працівники служби у справах дітей та сім’ї  спільно з  працівниками Ржищівського відділення поліції провели профілактичний захід (рейд) «Сім’я» на території м. Ржищева.

19:13 20.11.2019

Тиждень безпеки дорожнього руху в закладах освіти Ржищівської ОТГ

В рамках проходили різноманітні заходи, які спонукали юних учасників дорожнього руху до відповідального і серйозного ставлення до безпеки на дорогах.  Заняття проходили як в малих групах з роздатковим матеріалом так і безпосередньо на вулиці, де діти спостерігали та аналізували ситуації на дорогах.

09:13 20.11.2019