ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З НАДАННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ

17 липня відбулося засідання комісії з надання матеріальної (фінансової) допомоги громадянам Ржищівської міської територіальної громади під керівництвом першого заступника міського голови Юрія Терещенка.

15:50 17.07.2023

Повідомлення про оприлюднення  проекту  документу державного планування містобудівної документації

ПОВІДОМЛЕННЯ  про оприлюднення  проекту   документу державного планування містобудівної документації  «Детальний плану території по вулиці Першого Травня в місті Ржищів, Обухівського району, Київської області для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель  та споруд  будівельних організацій та підприємств»  та стратегічної екологічної оцінки ( далі СЕО) до нього у порядку, встановленому Законом України «Про стратегічну екологічну оцінку»

13:09 11.07.2023

ПРОГРАМА "ВАРТО": ПІДТРИМКА ВЕТЕРАНСЬКОГО БІЗНЕСУ

Український ветеранський фонд започаткував програму «Варто: підтримка ветеранського бізнесу». У межах даної Програми Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на конкурсній основі. У конкурсному відборі проєктів можуть брати участь:

12:10 11.07.2023

РУСЛАН КРАВЧЕНКО: У РЕАБІЛІТАЦІЙНОМУ ВІДДІЛЕННІ RECOVERY КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ЛІКАРНІ ЗБІЛЬШАТЬ КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ

На базі Київської обласної лікарні в реабілітаційному відділенні RECOVERY будуть створені 20 додаткових місць для надання послуг із реабілітації нашим захисникам та захисницям. Сьогодні в закладі вже функціонують 12 інклюзивних палат на 30 ліжок. Загалом кількість місць буде збільшена до 50. Додаткові місця облаштують протягом 3-4 місяців. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

12:09 11.07.2023

КП "ККП м Ржищева" інформує:

Шановні споживачі! КП "ККП м Ржищева" доводить до вашого відома, що у певні дні на деяких вулицях вивозу сміття НЕ БУДЕ, так як на вказані дати припадає частина п’ятого тижня місяця, який в тарифах не враховано. Зокрема:

11:40 11.07.2023

НА КИЇВЩИНІ РЕАЛІЗУЮТЬ ДЕРЖАВНИЙ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ПРОЄКТ З ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ – БРИФІНГ КОВА (ВІДЕО)

«Гроші ходять за дитиною» – за таким принципом реалізується експериментальний проєкт з організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, запроваджений Міністерством соціальної політики України. Про це на брифінгу розповіла начальниця Служби у справах дітей та сім’ї Київської ОВА Ірина Антошко.

12:06 07.07.2023

06 липня рятувальники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області спільно провели рейд по водним об’єктам Ржищівської громади

Співробітники ДСНС нагадали громадянам правил поводження на воді та поблизу водойм. Серед населення було розповсюджено листівки у вигляді наглядної агітації з правилами поводження на воді.

12:04 07.07.2023

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ПРОПОНУЄ СКОРИСТАТИСЬ УНІКАЛЬНОЮ НАГОДОЮ – ОТРИМАТИ ВАУЧЕР НА НАВЧАННЯ

Київський обласний центр зайнятості пропонує громадянам, які мають професійно-технічну, фахову передвищу або вищу освіту, не зареєстровані в службі зайнятості як безробітні та не проходили протягом останніх трьох років перепідготовку за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, зробити ще один крок у своєму професійному розвитку – отримати документ, який дає право безоплатно підвищити свій освітньо-кваліфікаційний рівень, пройти перепідготовку чи підвищити кваліфікацію, обравши одну із 123 затверджених професій та спеціальностей. Гнучкі форми підготовки дозволяють навчатися без відриву від роботи.

11:59 06.07.2023