МЕДИЦИНА: ГРАФІК РОБОТИ РЕНТГЕН-КАБІНЕТУ

Шановні жителі Ржищівської громади! Повідомляємо, що за минулий тиждень рентген-кабінетом КНП "Ржищівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Ржищівської міської ради було здійснено 10 рентгенографій.

10:31:57 03.01.2023

СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЄКТ «ПРИХИСТОК», ЗА ДОПОМОГОЮ ЯКОГО МОЖНА НАДАТИ ДОПОМОГУ ВИМУШЕНИМ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ, ЯКІ ШУКАЮТЬ ЖИТЛО

Сьогодні більшість громадян України, які перебувають на лінії зіткнення та окупації загарбників, опинилися в скрутному становищі та вимушені покидати місця свого проживання. У нашій державі нараховується понад 10 мільйонів громадян, які стали вимушеними переселенцями, які потребують допомоги.

10:22:56 03.01.2023

2022 – ВИСТОЯЛИ, 2023 – ПЕРЕМОЖЕМО. ЦИФРИ ТА ФАКТИ РОКУ, ЩО МИНАЄ

Голова Київської ОВА Олексій Кулеба розповів про роботу Київської обласної військової адміністрації протягом 2022 року. Очільник адміністрації виокремив головні цифри, що стосуються різних напрямків роботи.  «Київська область одна з перших прийняла на себе удар російських загарбників. Із першого дня війни, 24 лютого, ворожі війська вторглися до нашого регіону з території республіки білорусь. Бойові дії на Київщині тривали до 3 квітня. Ми щодня боролися і боремося із загарбником. Ми вистояли та розпочали відновлювати пошкоджене», – розповів голова КОВА.

14:11:24 02.01.2023

Вітання Ржищівського міського голови Крістіни Чорненької з нагоди Нового року та Різдва Христового

Шановні жителі Ржищівської громади! Щиро і сердечно вітаю усіх вас з Новим 2023 роком та Різдвом Христовим! За кілька днів відійде в історію 2022 рік. Зазвичай Новорічне свято асоціюється з радісними почуттями, ялинкою, безліччю подарунків, сімейним застіллям… Та на порозі Нового 2023 року понад усе хочу побажати миру! Миру нашій країні, кожній родині, миру кожному дому. Без цього інші побажання не матимуть сенсу. Історія вкотре ставить нас перед величезними випробуваннями. І багатонаціональний український народ — доброзичливий і толерантний — героїчно відстоює своє право на мир і добробут, єдність і громадянську злагоду, демократію і верховенство права, моральність і духовність.

10:13:18 30.12.2022

МІНСОЦПОЛІТИКИ: ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЯКІ ОТРИМАЛИ СМС-ПОВІДОМЛЕННЯ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ ВІД МІЖНАРОДНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

Коли міжнародна організація приймає рішення про нарахування грошової допомоги людям, що залишили заяву на платформі єДопомога, вона надсилає SMS-повідомлення з кодом банківського переказу від WesternUnion (MTCN-код) для отримання готівки. Про це повідомили на Урядовому порталі https://www.kmu.gov.ua/ .

11:33:52 27.12.2022

МІНРЕІНТЕГРАЦІЇ: ЯК ПОТРАПИТИ У РЕЄСТР ВОЛОНТЕРІВ

Реєстр волонтерів існує в Україні ще з 2014 року, адже саме тоді нові виклики для країни породили потужний рух громадян, які хотіли допомагати армії. Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України роз’яснює, як потрапити в Реєстр волонтерів.

10:21:54 27.12.2022

На території Київщини заборонено реалізацію та використання піротехнічних засобів на час дії воєнного стану

Рішення прийнято під час засідання оперативного штабу Ради оборони Київської області. Під заборону потрапляють: феєрверки, бенгальські вогні, петарди тощо.

10:14:51 27.12.2022

“КИЇВСЬКИЙ ФОРПОСТ”

У перший день повномасштабного вторгнення, 24 лютого 2022 року, російська армія почала захоплення Київської області. Окупаційні війська тероризували цивільне населення, викрадали, катували, гвалтували та вбивали українців, захоплювали ядерні обʼєкти та медичні установи, що заборонено міжнародним правом, зокрема - Женевською конвенцією.

11:14:13 26.12.2022

ОГОЛОШЕННЯ

Доводимо до відома жителів Ржищівської громади, що за планом керівнивництва Збройних Сил України в Обухівському районі в період з 25.12.2022 по 30.12.2022 будуть проводитися заходи з перевірки транспорту та документів громадян.

11:05:29 26.12.2022