Оголошення

5 ПОРАД ЯК ПРАВИЛЬНО ВКЛЮЧАТИ ЕЛЕКТРОПРИЛАДИ ПІСЛЯ СТАБІЛІЗАЦІЙНИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Для того аби підтримати енергосистему за розпорядженням НЕК Укренерго у Київській області щоденно відбуваються стабілізаційні відключення світла. При відновленні електропостачання після стабілізаційних відключень всі споживачі відразу вмикають потужні електроприлади. Це спричиняє одночасний значний ріст навантаження та аварії на електромережах. Як наслідок – мешканці повторно лишаються без світла, але вже не через стабілізаційне відключення, а через аварію.

15:24:44 26.10.2022

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РЖИЩІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, ГОСТІ МІСТА ТА УЧНІ, ЯКИМ ВИПОВНИЛОСЯ 18 РОКІВ!

Центр крові запрошує вас допомогти в цей важкий час та взяти участь у благодійній акції «День донора», яка відбудеться у місті Ржищеві 02 листопада 2022 року у приміщенні клініко-діагностичної лабораторії (бувшому травмпункті) КНП «Ржищівський міський ЦПМСД» РМР

11:31:10 26.10.2022

24 ЛИСТОПАДА ВІДБУДЕТЬСЯ ПРЕМ’ЄРА КІНОПРОЕКТУ «ОБЛАСТЬ ГЕРОЇВ»

У кінотеатрах України 24 листопада відбудеться прем’єра українського повнометражного фільму «Область героїв». Фільм створює генеральний продюсер Олексій Комаровський у партнерстві з Київською обласною військовою адміністрацією та за сприяння Держкіно України.

11:16:22 26.10.2022

НЕК Укренерго запровадив відключення електроенергії у Київській області для уникнення аварій

Через значні руйнування енергетичної інфраструктури держкомпанія НЕК Укренерго впровадив стабілізаційних відключень електроенергії у Київській області з 23.34 19 жовтня Станом на 19 жовтня, ці відключення відбудуться починаючи з 23.34. Відключення відбуватимуться для кожного клієнта не більше, ніж 4 години. Однак вони можуть повторитись  протягом доби дня через 4 години, якщо Укренерго не відмінить застосування стабілізаційних відключень. Наприклад, якщо ваш будинок відключався з 10 до 14 ранку, то якщо стабілізаційне відключення триватиме протягом дня, повторне відключення буде з 18.00 до 22.00 і з 02.00 до 06.00.

10:52:27 20.10.2022

Енергетики Київщини роблять все необхідне, щоб відновити електропостачання після руйнування рф об'єкту критичної інфраструктури

18 жовтня через обстріл рф був пошкоджений критичний об’єкт інфраструктури в Києві, через що є перебої в електропостачанні мешканців Броварського та Вишгородського районів Київщини. Фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі докладають всі необхідні зусилля, щоб відновити електропостачання для жителів Київщини, як тільки отримають дозвіл на проведення робіт.

13:46:04 18.10.2022

ПОСЛУГИ З ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО ОНЛАЙН (ПОРТАЛ ДІЯ) ВІДНОВЛЕНО

Без черг, бюрократії: зареєструвати нерухомість за кілька кліків можна на порталі Дія. Внесення відомостей про речові права на нерухомість є одним із правил майнової гігієни. Реєстрація нерухомого майна підтверджує, що саме ви є його законним власником і маєте відповідні права на користування. А також убезпечує від випадків підробки документів, коли хтось хоче привласнити собі майно, яке йому не належить.

14:08:34 17.10.2022

Вітання Ржищівського міського голови Крістіни Чорненької з нагоди Дня захисників і захисниць України

Щиро вітаю всіх із Днем захисників і захисниць України - зі святом мужності, честі, доблесті і незламності національного духу! 14 жовтня невипадково вибрали для святкування Дня захисників і захисниць нашої країни. На цей день також припадає День українського козацтва, день заснування Української повстанської армії та Покрова Святої Богородиці – одне із важливих християнських свят.

09:02:44 14.10.2022

ПІД УРОЖАЙ 2023 РОКУ НА КИЇВЩИНІ ЗАПЛАНУВАЛИ ПОСІЯТИ ПОНАД 130 ТИСЯЧ ГЕКТАРІВ ОЗИМИХ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР

У Київській області під урожай 2023 року запланували посіяти 131,6 тисяч гектарів озимих зернових культур. Про це повідомили в Управлінні агропромислового розвитку Київської ОВА.

16:01:15 13.10.2022