Оголошення

Шановні освітяни! Щиро вітаю вас із прийдешнім професійним святом – Днем працівників освіти!

Бути викладачем, вчителем, тренером, вихователем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, людяністю. Ця професія дійсно вічна і незмінна, тому що вона в основі усіх спеціальностей. Ваші учні стають міністрами, депутатами, професорами, лікарями, космонавтами… Цей перелік нескінченний. І напевно, найбільша ваша заслуга як вчителя - це тоді, коли ваші учні досягають успіхів у житті.

14:10:56 30.09.2022

У МВС працює телефон довіри, за яким можна дізнатись про те, що особа захоплена в полон

Дізнатися про те, що особа захоплена у полон, можна за телефоном довіри МВС +38 089-420-18-66. Також для отримання або надання інформації громадяни можуть звернутися до Об’єднаного Центру з пошуку та звільнення полонених при Службі Безпеки України. Це можна зробити за телефонами +38 067 650 83 32, +38 098 087 36 01 або надіславши запит на електронну пошту.

09:29:44 26.09.2022

ДТЕК ПОВІДОМЛЯЄ: ПЛАНОВІ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ 26-27 ВЕРЕСНЯ

26-27 вересня 2022 року можливі перерви в електропостачанні в населених пунктах Ржищівської громади, у зв’язку з ремонтними роботами, які проводитиме ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» для підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електромережах. Список населених пунктів та вулиць, де буде відключення електроенергії:

09:35:02 25.09.2022

Говорять, що зима буде лютою? Чи дійсно можна давати такі прогнози?

В останній час у засобах масової інформації, соціальних мережах поширюються повідомлення про надзвичайно сувору зиму 2022-2023 років. Подібна інформація не має під собою наукового підґрунтя та науково обґрунтованих методичних розрахунків. Сучасний розвиток метеорологічної науки у всьому світі не дозволяє складати прогнози розвитку атмосферних процесів з такою великою завчасністю. Разом з тим, завдяки метеорологічним спостереженням, які нараховують у більшості областей України 80-100 і більше років, створення відповідних баз даних в українських метеорологів є можливість аналізу таких великих масивів інформації та визначення трендів (напрямків) у температурному режимі в Україні.

10:23:10 23.09.2022

У РЖИЩЕВІ ПРОВЕДУТЬ В ОСТАННЮ ПУТЬ ПОЛЕГЛОГО ЗАХИСНИКА РУСЛАНА ШЕСТОВА

Завтра, 20 вересня, Ржищівська громада проводжатиме в останню путь полеглого у бою військового ШЕСТОВА Руслана Миколайовича. Руслан ШЕСТОВ народився 03.07.1979 року у м.Донецьк. Вторгення російських окупантів на територію України ще у 2014 році сприйняв дуже болісно, тож пішов добровольцем захищати країну. У 2017 році переїхав з Донеччини до Ржищева у якості ВПО. З початком повномасштабного вторгнення окупантів знову пішов на фронт. Воював у складі 34 батальйону Збройних сил України.

16:27:37 19.09.2022

З 20 ВЕРЕСНЯ В РЖИЩІВСЬКІЙ ГРОМАДІ БУДЕ ВІДНОВЛЮВАТИСЯ ВУЛИЧНЕ ОСВІТЛЕННЯ

Рішенням виконавчого комітету Ржищівської міської ради буде відновлено вуличне освітлення в населених пунктах громади. Підставою для такого рішення були результати опитування жителів Ржищівської МТГ, що проводилося у на офіційному сайті громади на сторінці «Ржищівський міськвиконком» у фейсбуці.

10:04:58 19.09.2022

УКРАЇНЦІ В НОВОМУ ОПАЛЮВАЛЬНОМУ ПЕРІОДІ БУДУТЬ З СУБСИДІЯМИ, НЕЗВАЖАЮЧИ НА ВІЙСЬКОВУ АГРЕСІЮ РОСІЇ ПРОТИ НАШОЇ ДЕРЖАВИ

Вже за кілька тижнів розпочнеться опалювальний період. Цього року він особливий, адже проходитиме в умовах широкомасштабної агресії російської федерації проти України. А відтак домогосподарства з низьким рівнем доходів потребуватимуть допомоги від держави у вигляді житлових субсидій. При цьому не менша потреба в отриманні субсидій на оплату житлово-комунальних послуг є у внутрішньо переміщених осіб та громадян, які перебувають на території адміністративно-територіальних одиниць, де органи соціального захисту населення, зокрема, через бойові дії не мають можливості забезпечити підготовку виплатних документів та проведення фінансування.

10:02:30 19.09.2022

КУДИ ЗВЕРТАТИСЯ З ПИТАНЬ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ?

Шановні жителі Ржищівської громади! В реаліях сьогодення, спричиненого повномаштабним вторгненням росії на територію України, ми вже, нажаль, в певній мірі відчуваємо проблеми в сфері енергопостачання і має бути чітке розуміння, що ці проблеми, з великою вірогідністю будуть загострюватися.

10:53:24 16.09.2022