Оголошення

ПРИ КИЇВСЬКІЙ ОВА УТВОРИЛИ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ІЗ ПИТАНЬ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВ І СВОБОД ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

При Київській ОВА запрацював Консультаційний центр із питань забезпечення прав і свобод захисників України. Він був створений за ініціативи Офісу Президента України. Основне завдання центру – надавати інформаційно-консультативну підтримку щодо забезпечення дотримання гарантій захисту прав і основоположних свобод ветеранів та членів їхніх родин.

15:23:08 12.07.2022

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ!

Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом знову торкнувся Ржищівської громади – надійшла сумна звістка про загибель нашого земляка та героя, жителя села Балико-Щучинка Юрія ТРИЩУКА. Колектив Ржищівської міської ради, депутатський корпус та виконавчий комітет, вся громада висловлюють глибокі співчуття рідним, близьким та матері – депутату міської ради Трищук Людмилі Йосипівні, з приводу непоправної втрати - загибелі сина.

16:54:03 11.07.2022

ПОЛІЦІЯ: ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У РЖИЩЕВІ

13 липня (середа) з 9:00 до 11:00 відбудеться прийом громадян Ржищівської МТГ старшим дільничним офіцером поліції ВП №1 Обухівського РУП ГУНП в Київській області капітаном поліції Калієвською Інною Борисівною. Місце проведення: м.Ржищів, вул.Соборна, 22 (приміщення міської ради).

13:10:53 11.07.2022

09 ЛИПНЯ – ДЕНЬ СЕЛА УЛЯНИКИ

Шановні жителі села Уляники! Щиро вітаю вас з прийдешнім святом - Днем села! Ваше невеличке охайне село завжди славилося мальовничою природою, неповторною культурною спадщиною та своїми працьовитими людьми, щоденна праця, відданість та любов до рідної землі яких заслуговують на глибоку повагу.

09:00:14 09.07.2022

ОЛЕКСІЙ ЧЕРНИШОВ: ОРГАНІЗАЦІЯ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ Є ПИТАННЯМ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов 30 червня провів друге засідання Штабу з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду (ОЗП) 2022/23 року. Участь у даному заході у режимі відеоконференції взяла і міський голова Крістіна Чорненька.

15:35:53 01.07.2022

28 червня - День Конституції України

28 червня цього року Україна відзначатиме 26-ту річницю Конституції, головного нормативно-правового акта держави, який закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, права та обов'язки громадян.

13:27:57 28.06.2022

Інформаційна кампанія "Це — герої України"

Дякуємо нашим Героям, які стоять на захисті країни. На ваших плечах тримається наше мирне небо. Ви йдете у бій, щоб зберегти Україну. І перемагаєте заради нашого кращого майбутнього!

17:07:16 24.06.2022