Оголошення

Відсьогодні Олексій Кулеба призначений головою Київської обласної державної адміністрації, відповідний Указ підписав Президент України. Водночас Указом Президента звільнено з посади голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Павлюка, який був призначений на цю посаду 15 березня.

18:19:50 21.05.2022

Небезпека сказу та його профілактика

Сказ – це гостра зоонозна вірусна хвороба. До сказу сприйнятливі всі теплокровні, в тому числі і людина. Зазвичай захворювання проявляться паралічами та закінчуються смертю. Захворювання на сказ поширене майже по всьому світі. Хоча, наразі в країнах Західної Європи, Північної Америки, в Японії та Південній Кореї хвороба поборена та не реєструється. Основним джерелом хвороби в Україні є бродячі (собаки, коти) та дикі (лисиці, вовки) тварини, які також є й резервуаром вірусу в природі.

10:11:42 19.05.2022

19 ТРАВНЯ - ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Українці та прихильники України у всьому світі готуються відзначати День вишиванки, який цього року припадає на 19 травня. День вишиванки – свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу та об'єднати українців.

11:59:22 18.05.2022

20 ТРАВНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ ВИЇЗДНИЙ ПРИОЙМ ЛІКАРЯ- ГІНЕКОЛОГА ТА ТЕРАПЕВТА В СЕЛІ СТАЙКИ РЖИЩІВСЬКОЇ МТГ

Прийом переноситься на 20 травня ГО «Українська медична місія» в рамках сумісного проекта з Фондом народонаселення ООН разом з Ржищівським центром первинної медико-санітарної допомоги запрошує жінок Ржищівської громади та внутрішньо-переміщених осіб на безкоштовні медичні консультація лікаря-гінеколога та терапевта.

16:18:57 16.05.2022

ПРО ЗАБОРОНУ СПАЛЮВАННЯ СУХОЇ ТРАВИ

З настанням тепла часто доводиться бачити, як люди випалюють суху траву, очерет, чагарники тощо. Незважаючи на те, що спалювання сухостою має сезонний характер, із року в рік масштаби пожеж та їх наслідки демонструють жахливу статистику. Через сильні пориви вітру вогонь здатен долати відстань між населеними пунктами швидко та агресивно. Як показав гіркий досвід попередніх років інших областей, цілі села здатні спалахувати всього за кілька годин.

15:56:30 16.05.2022

ГРОШОВА ДОПОМОГА ВІД ООН: ХТО З УКРАЇНЦІВ ЇЇ МОЖЕ ОТРИМАТИ, ДЕ І ЯКУ СУМУ?

З 24 лютого 12 млн людей — більше чверті населення України — змушені були залишити свої домівки. Війна Росії проти України призвела до страждань і переміщення людей у безпрецедентних масштабах. Понад 5 млн українців перетнули кордони у пошуках захисту в інших країнах. Крім того, ще більше 7 млн стали внутрішньо переміщеними особами всередині країни.

15:51:36 16.05.2022

15 ТРАВНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ

Цей День пам’яті і скорботи про жертви, які загинули або постраждали в Україні внаслідок політичних репресій комуністичного режиму, відзначається щорічно у третю неділю травня згідно Указу Президента України №431/2007 від 21-го травня 2007-го року, відображаючи в своєму формулюванні одне з найтяжчих злочинів проти людяності тієї безжальної влади.

16:22:12 15.05.2022

ОБЕРЕЖНО: ВИПАДОК СКАЗУ

Враховуючи звіт про результати дослідження патологічного(біологічного) матеріалу Центральної випробувальної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Київській області та місті Києва від 12.05.2022 (звіт про результати дослідження патологічного матеріалу № 000516 п.м./22) про підтвердження діагнозу на сказ кота.

16:23:23 13.05.2022

В Офісі Президента запевняють, що вживаються всі заходи для забезпечення країни пальним, і ситуація лише покращуватиметься

В Україну сьогодні доправляють достатньо бензину й дизеля, щоб задовольняти щоденну потребу громадян, тож дедалі більше АЗС будуть відкриватися й реалізовувати пальне. Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента України Ростислав Шурма на брифінгу.

14:24:49 13.05.2022

Олександр Слобожан: АМУ пропонує чотири законодавчі кроки з підтримки комунальних підприємств, щоб вони могли у складний період надавати якісні послуги без підвищення тарифів

Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан 10 травня в прямому ефірі на UA:Перший розповів про проблеми житлово-комунального господарства громад у період воєнного стану та запропонував законодавчі кроки для покращення матеріального стану комунальних підприємств.

14:40:55 12.05.2022