Пенсійний фонд України інформує

Допомогу за е-лікарняним тепер можна отримати на підставі витягу Електронні лікарняні продовжують формуватися і в умовах воєнного стану, а Фонд соціального страхування України штатно здійснює їх оплату – з початку війни фінансування лікарняних і страхових виплат не призупинялось ні на день.

09:03:08 02.06.2022

Пенсійний фонд України інформує

“Пенсійний калькулятор” – це ефективний і корисний сервіс, яким можна скористатися в онлайн-режимі, та у декілька кліків дізнатися про розмір майбутньої пенсії. Як скористатись сервісом “Пенсійний калькулятор”? Все просто! Потрібно:

13:30:06 27.05.2022

Пенсійний фонд України наближує послуги до населення

Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області постійно працює над підвищенням якості надання послуг мешканцям краю. Важливим кроком у справі наближення послуг до людей є надання можливості отримувати консультації та вирішувати питання пенсійного забезпечення за місцем проживання. Зручною формою такого обслуговування є надання послуг на рівні територіальних громад.

08:52:31 23.05.2022

Пенсійний фонд України інформує

Шановні пенсіонери силових структур! Нагадуємо, що прийом заяв/звернень щодо питань пенсійного забезпечення здійснюється в сервісних центрах Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області незалежно від місця проживання! З адресами розташувань сервісних центрів можна ознайомитись за посиланням:

08:47:18 23.05.2022

Пенсійний фонд України інформує

Щодо змін в пенсійному законодавстві Законом України від 15.02.2022 № 2040 - ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення пенсійного законодавства», поновлено право громадян на достроковий вихід на пенсію за віком, за умови:

13:16:36 12.05.2022

Пенсійний фонд України інформує

Відрахування з пенсій тимчасово припинено 26.03.2022 набрав чинності Закон України (далі — Закон) від 15.03.2022 № 2129-ІХ “Про внесення змін до Закону України “Про виконавче провадження”, яким врегулювано окремі питання примусового виконання рішень в умовах воєнного стану”. На виконання Закону органи Пенсійного фонду України тимчасово, на період до припинення або скасування воєнного стану на території України, припиняють здійснення відрахувань з пенсій, що проводились на підставі постанов виконавців.

10:23:55 03.05.2022

Пенсійний фонд України інформує

Нагадуємо, що скористатися сервісом доступу до особистих кабінетів користувачів на Вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України можливо за посиланням https://portal.pfu.gov.ua

10:19:46 25.04.2022

Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє про підвищення пенсійних гарантій для осіб, які входять до складу добровольчих формувань територіальних громад

Особи, які входять до складу добровольчих формувань територіальних громад, мають право на підвищені норми пенсійного забезпечення, які передбачені для військовослужбовців з числа учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни.

19:28:42 29.03.2022

Пенсійний фонд України інформує

Кабінет Міністрів України уточнив особливості виплати та доставки пенсій, грошових допомог на період введення воєнного стану

19:24:01 29.03.2022