Пенсійний фонд України інформує

Як оформити пенсію за допомогою Дія.Підпису. Дистанційно подати заяву на призначення пенсії можна через особистий кабінет на вебпорталі  електронних послуг Пенсійного фонду України.

15:22:34 24.03.2023

Пенсійний фонд України інформує

Порядком подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», що затверджений постановою правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005 №22-1 (зі змінами) передбачено, що у разі працевлаштування (початку діяльності, пов'язаної з отриманням доходу, що є базою нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування) особа, якій призначена пенсія, повідомляє орган, що призначає пенсію, про дату працевлаштування, вид зайнятості (укладення трудового договору, цивільно-правового договору, реєстрація як фізичної особи- підприємця, провадження незалежної професійної діяльності) шляхом подання відповідної заяви та документів, що засвідчують відповідні відомості.

08:52:31 20.03.2023

Пенсійний фонд України інформує

Індексація пенсій у 2023 році З 1 березня 2023 органами Пенсійного фонду України проведена індексація пенсійних виплат відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.02.2023 №168 “Про індексацію пенсійних і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2023 році”.

13:16:48 10.03.2023

Пенсійний фонд України інформує

У кого та на скільки зростуть пенсії з 1 березня? 24 лютого Уряд ухвалив постанову № 168 “Про індексацію пенсійних і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2023 році ”, яка передбачає проведення індексації пенсій та щомісячних страхових виплат, підвищення розмірів мінімальних пенсій по інвалідності колишнім військовослужбовцям та постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, збільшення рівня мінімальних пенсійних виплат окремим категоріям пенсіонерів.

09:16:05 03.03.2023

Пенсійний фонд України інформує

Пенсія у зв’язку з втратою годувальника Призначається непрацездатним членам сім'ї померлого годувальника, які були на його утриманні. До непрацездатних членів сім’ї належать, зокрема:

14:43:37 17.02.2023

Пенсійний фонд України інформує

Чи призначать субсидію, якщо було продано одну квартиру, а куплено іншу? У разі купівлі квартири (чи будинку) після продажу іншої квартири (будинку) субсидію можуть призначити протягом шести місяців. Але за умови, що таке житло – єдине житлове приміщенням у власності особи, і це підтверджується документами.

07:46:42 13.02.2023

Пенсійний фонд України інформує

На сьогодні пенсійний вік як для чоловіків, так і для жінок становить 60 років У 2023 році, щоб стати пенсіонером у віці 60 років, необхідно мати не менше 30 років страхового стажу( на рік більше, ніж було у 2022 році). Також у 2023 році у разі відсутності необхідного страхового стажу після досягнення 60 років (менше 30 років), українці можуть скористатися правом виходу на пенсію за віком по досягненню 63 - річного віку зі страховим стажем від 20 до 30 років та 65 - річного віку за наявності страхового стажу від 15 до 20 років.

18:41:00 03.02.2023

Пенсійний фонд України інформує

Про перерахунок субсидії При призначенні житлової субсидії на оплату житлово-комунальних послуг з початку неопалювального сезону враховуються доходи домогосподарства за ІІІ і ІV квартали попереднього календарного року, а при призначенні житлової субсидії з початку опалювального сезону — за І і ІІ квартали поточного календарного року.

09:37:47 30.01.2023