Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

Київська обласна служба зайнятості інформує

До якого центру зайнятості подати заяву на реєстрацію?

В умовах воєнного стану, згідно з Законом України «Про зайнятість населення», для отримання статусу безробітного особа, яка шукає роботу, може звернутися до будь-якого територіального органу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, будь-якими доступними їй засобами комунікації, у тому числі електронними, із заявою про надання статусу безробітного.

15:11:14 17.08.2022

550 мешканців Київщини подали заявку на отримання мікрогранту для започаткування бізнесу та розвитку підприємництва.

На сьогодні Київська обласна служба зайнятості займає ІІ місце (після м. Київ) по кількості опрацьованих заяв. За результатами трьох етапів перевірки, визначено 63 особи-переможці, які отримають необхідну суму для розвитку власної бізнес-ідеї.

09:28:26 05.08.2022

Як виявити аферистів в розмові/листуванні з потенційним роботодавцем

Продовжуємо інформувати пошукачів роботи про шахрайські схеми та як не попасти на "гачок" аферистів під час спілкування з потенційним роботодавцем.  На цьому етапі ви вже відгукнулися на вакансію або ж зацікавилися нею. Але ще маєте шанс «зіскочити з гачка», якщо будете уважні, спілкуючись з потенційним роботодавцем. Ось що одразу має насторожити. Вас просять надіслати гроші. Як ми вже писали, це неприпустимо. І пояснення, за що треба платити, не має жодного значення.

13:18:13 14.07.2022

Які ознаки фальшивих вакансій?

Не потрібно забувати, що крім добросовісних роботодавців на полювання виходять шахраї, ті, що шукають свою «здобич», використовуючи протизаконні методи. Пошук роботи може затягнутися, якщо ви не зможете відрізнити справжні вакансії від фальшивих. Розповімо про пастки, які найчастіше шахраї використовують у фальшивих вакансіях. Це допоможе не гаяти час та швидко знайти надійного роботодавця.

16:32:09 12.07.2022

Схеми обману шукачів роботи: що треба знати?

Легалізація трудових відносин включає в себе, в основному, два аспекти: це легалізація зайнятості та легалізація заробітної плати.      Нелегальна зайнятість - це використання роботодавцями найманої робочої праці без належного оформлення трудових відносин, її ще називають «тіньовою» зайнятістю. Для цього роботодавцями крім традиційного використовуються й інші способи: це так звані стажування чи застосування випробувального терміну (належним чином не оформленого) або оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час. При цьому роботодавці здебільшого трактують ці поняття на свій лад, переконуючи себе, що на цей період можна працівників офіційно не оформляти і безпідставно відтерміновують на деякий час укладення трудового договору.

15:42:22 07.07.2022

Як отримати допомогу по частковому безробіттю?

Отримати допомогу з часткового безробіття можуть застраховані особи (працівники та ФОП) у разі втрати ними частини заробітної плати через зупиненням (скороченням) виробництва продукції (виконання робіт, надання послуг) з причин економічного, технологічного характеру, виникнення надзвичайної ситуації, введення надзвичайного або воєнного стану, встановлення карантину.

13:30:20 28.06.2022

Київський обласний центр зайнятості інформує

Хто може отримати статус безробітного? Якщо Вам від 15 до 70 років, ви не маєте заробітку через відсутність роботи, готові та здатні  приступити до роботи. Також мають таку можливість:

16:42:26 13.06.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора