КОДА інформує

НА КИЇВЩИНІ ПОЧАЛИ ЗБИРАТИ ВРОЖАЙ ЗЕРНОВИХ

Аграрії Київської області розпочали збір зернових культур нового врожаю. Так, цьогоріч врожай ранніх зернових та зернобобових збиратимуть на площі 271,3 тисяч га. Про це повідомили в Управлінні агропромислового розвитку Київської ОВА.

09:06:51 13.07.2022

КИЇВСЬКА ОДА ГОТОВА РОЗГЛЯНУТИ ПИТАННЯ ОБЛАСНОЇ ПІДТРИМКИ ГРОМАД ДЛЯ СТАБІЛЬНОГО ПРОХОДЖЕННЯ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

Київська облдержадміністрація готова розглянути питання обласної підтримки громад задля забезпечення стабільного проходження нового опалювального сезону. З цією метою вже розпочали розробляти спеціальну програму. Про це сьогодні, 11 жовтня, зазначив голова Київської ОДА Василь Володін.

13:57:24 12.10.2021

30 днів ринку землі: стабільний розвиток

30 липня виповнюється 30 днів старту ринку землі — основній події земельної реформи. Міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко зазначає, що ринок землі сьогодні повноцінно функціонує — він прозорий, дієвий і кожен може реалізувати своє право розпоряджатися землею: продати, передати в спадок, здавати в оренду чи самому господарювати на цій землі.

08:46:30 02.08.2021

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА ЗАПУСТИВ БЕЗКОШТОВНИЙ СЕРВІС АВТОМАТИЧНОЇ ОЦІНКИ ОБ’ЄКТІВ НЕРУХОМОСТІ

Фонд державного майна України запустив Сервіс автоматичної оцінки об’єктів нерухомості, завдяки якому українці можуть самостійно,  швидко та абсолютно безкоштовно оцінити вартість своєї нерухомості на сайті evaluation.spfu.gov.ua.

13:51:47 13.07.2021

В УКРАЇНІ З’ЯВИВСЯ РИНОК ЗЕМЕЛЬ: ЩО НАС ЧЕКАЄ

Нарешті українці стають повноправними господарями своїх земельних ділянок. На цю історичну подію Україна чекала 20 років, залишаючись серед небагатьох країн, де діяв мораторій на відчуження земель сільськогосподарського призначення. Так, наразі залишилося лише 5 держав з такими обмеженнями: Венесуела, Куба, Китайська народна демократична республіка, Республіка Конго (не плутати із Демократичною республікою Конго) та Таджикистан.

13:25:36 12.07.2021

В КОДА РОЗГЛЯНУЛИ СТАН РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ТА ПІДПИСАЛИ ДВА МЕМОРАНДУМИ

У Київській обласній державній адміністрації сьогодні, 30 червня, відбулася розширена нарада голови ОДА Василя Володіна з міськими, сільськими, селищними головами Київської області.

16:04:03 01.07.2021

ТЕРИТОРІАЛЬНА ОБОРОНА КИЇВЩИНИ: ЩО ПЕРЕДБАЧАЄ ПРЕЗИДЕНТСЬКИЙ ЗАКОНОПРОЄКТ

Посилення Збройних Сил України та розвиток в кожній області територіальної оборони ініціює  Президент України Володимир Зеленський. Відповідні законопроєкти № 5557 та №5558  Глава держави подав у травні до Верховної Ради. Передбачається, що сили територіальної оборони (ТрО) стають окремим родом сил ЗСУ. Війська ТрО залучатимуться для надання допомоги у захисті населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій.

14:45:08 25.06.2021

РОЗПОЧАТО ПРИЙОМ ЗАЯВОК ДЛЯ УЧАСТІ У ВИБОРАХ ДО ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ КОДА

З метою забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики, підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Київській обласній державній адміністрації, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (із змінами та доповненнями), розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 12.05.2021 № 278 «Про утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування громадської ради при Київській обласній державній адміністрації на 2021-2023 роки» утворено ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Київській обласній державній адміністрації.

08:58:20 25.06.2021

335 МЛН ГРН ЦЬОГОРІЧ СПРЯМУЮТЬ НА РОЗБУДОВУ КИЇВЩИНИ В РАМКАХ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА»

335 млн грн цьогоріч спрямують на розбудову Київщини в рамках «Великого будівництва». Практично 335 млн грн – саме стільки спрямують на покращення соціальної інфраструктури Київщини в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

10:52:04 18.06.2021