КОДА інформує

МІНРЕГІОН ЗАПРОШУЄ ГРОМАДИ ДО УЧАСТІ У ЩОРІЧНОМУ КОНКУРСІ «КРАЩІ ПРАКТИКИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ»

Мінрегіон оголошує початок конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2021 році. До участі запрошуються органи місцевого самоврядування всіх рівнів.

08:59:17 08.06.2021

ДЕ МОЖНА ОЗНАЙОМИТИСЯ З ПЕРЕЛІКОМ ОБ‘ЄКТІВ ПРИВАТИЗАЦІЇ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА КИЇВЩИНИ

Ознайомитися з переліком доступних для приватизації об’єктів, розташованих на території Київської області, можна на сайті Фонду державного майна України. Взяти участь в аукціонах може кожен охочий. Цю інформацію повідомив сьогодні заступник голови Київської ОДА Андрій Лісовик під час щотижневого онлайн брифінгу.

08:42:58 21.05.2021

У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВИСТАВЛЕНО НА ПРИВАТИЗАЦІЮ 24 БУДІВЛІ

В рамках малої приватизації у Київській області готуються аукціони з продажу 24 об’єктів нерухомості, більшість з яких – нежитлові будівлі. Взяти участь в аукціонах може кожен охочий, а нові пропозиції з’являються щотижня.

15:06:27 14.05.2021

ХАКЕРСЬКА АТАКА! НЕВІДОМІ ЗЛАМАЛИ ОФІЦІЙНІ САЙТИ КІЛЬКОХ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЙ І ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД КИЇВЩИНИ

Увага! Хакерська атака! Невідомі зламали офіційні сайти кількох райдержадміністрацій і територіальних громад Київщини та розмістили на них неправдиву інформацію.

13:53:58 29.04.2021

У КИЇВСЬКІЙ ОДА ПОЯСНИЛИ, ЯК ЗЕКОНОМИТИ НА ЦІНІ НА ГАЗ З 1 ТРАВНЯ

Із 1 травня на ринку газу в Україні почнуть діяти річні продукти. Це фіксовані ціни на газ, які не будуть змінюватись для українців упродовж року. Тож зараз жителі Київщини мають можливість обрати для себе оптимальну ціну на газ в межах наступних 12 місяців.

13:48:40 29.04.2021

Інформаційний відеоматеріал "Про е-підпис"

Електронний підпис необхідний для реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу громадян та бізнесу до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу та спрощення ведення бізнесу. Проте у громадян часто виникає багато запитань, на які потрібно давати відповіді.

13:25:01 22.04.2021

У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВИСТАВЛЕНО НА ПРИВАТИЗАЦІЮ 24 БУДІВЛІ

10:21:21 22.04.2021

РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ФІНАНСУВАННЯ ПРОЕКТІВ ЗА РАХУНОК ДЕРЖАВНОГО ФОНДУ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ В 2021 РОЦІ

Уряд затвердив перелік програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2021 році.

13:46:16 13.04.2021