ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН РЖИЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОТГ ЗАТВЕРДЖЕНО У ПОВНОМУ ОБСЯЗІ

Сьогодні Кабінет Міністрів України затвердив перспективні плани формування територій громад всіх областей, в тому числі затверджено перспективний план Київської області. Територію Ржищівської громади затверджено в повному об’ємі з усіма населеними пунктами, які за планом мали увійти до нашої громади ще у 2015 році.

08:59 21.05.2020

Пенсійний фонд України інформує

Перерахунок пенсій пенсіонерам, яким виповнилось 80 і більше років На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2020 № 251, Головним управлінням Пенсійного фонду України у Київській області проведено перерахунок пенсії пенсіонерам, яким виповнилось 80 і більше років та розмір пенсії яких не перевищує 9205,19 грн., а саме встановлено щомісячну компенсаційну виплату в розмірі до 500 грн.

09:29 08.04.2020

ВОЛОНТЕРИ ШИЮТЬ МАСКИ ДЛЯ СІМЕЙ З ДІТЬМИ

У рамках протидії коронавірусу та з метою допомоги сім’ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, волонтери - Гребеник Марія, Овсієнко Надія та працівники служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Ржищівської міської ради долучилася до виготовлення багаторазових захисних масок для дітей та батьків. Всього планується охопити близько 25 сімей з дітьми.

11:27 03.04.2020

Верховна Рада України певною мірою врахувала пропозиції Асоціації міст України до законопроєкту 3275, однак, на жаль, більша частина пропозицій не була взята до уваги

30 березня Верховна Рада України на позачерговому засіданні прийняла Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)" (законопроєкт №3275).

13:19 01.04.2020

РОЗПОЧИНАЄ РОБОТУ АНТИКРИЗОВИЙ ЦЕНТР ДОПОМОГИ КИЇВЩИНІ ПРИ КОДА

Київська обласна державна адміністрація системно реалізує ряд заходів для протидії поширенню Україною COVID-19. З моменту погіршення епідеміологічної ситуації тимчасово виконуючий обов’язки голови КОДА Василь Володін перевірив готовність лікарень області до прийому хворих на коронавірус, організував прийом медичного обладнання і засобів індивідуальної безпеки, ініціював налагодження спільної з бізнесом роботи по області.

08:36 27.03.2020

ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ ЯКІ ТУРБУЮТЬ ВСІХ

Василь Володін тимчасово виконуючий обов`язки голови Київської обласної адміністрації про поточний стан справ із протидії коронавірусу на ранок 20 березня 2020.10:00

14:56 20.03.2020

Брифінг представників Уряду щодо першочергових заходів Уряду з захисту громадян України в умовах пандемії коронавірусу COVID-19 у світі

18 березня, після засідання Кабінету Міністрів України, Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, Міністр інфраструктури України Владислав Криклій та Головний санітарний лікар України, заступник Міністра охорони здоров`я України Віктор Ляшко у заявах для ЗМІ розповіли про першочергові заходи Уряду з захисту громадян України в умовах пандемії коронавірусу COVID-19 у світі.

11:42 19.03.2020