Дата: від до Скинути

"Громади й досі чекають 2,5 млрд грн, виділені влітку Урядом на проекти розвитку". Голова Асоціації міст України Кличко звернувся до Прем’єр-міністра України

Міністерство фінансів України та Держказначейство України вже третій місяць блокують кошти субвенції на соціально-економічний розвиток, розподілені Кабінетом Міністрів на початку липня (розпорядження від 10.07.2019 №500-р).

10:23 22.10.2019

Вітаємо призерів змагань з боротьби сумо

19 та 20 жовтня 2019 в Переяслав-Хмельницькому відбувся кубок Київської області з боротьби сумо серед дорослих ( в рамках відбору збірної команди на участь в кубку України в Полтаві 25-27.10) та юніорів у вагових категоріях до 30, 35, 40 и 50 кг. Вихованці Ржищівської ДЮСШ впевнено демонстрували свої навики та вміння під час борцівських сутичок. Чемпіоном у вазі до 77 кг серед дорослих став 17-річний Ляшенко Дмитро (студент РІПТ), впевнено перемігши старших суперників, срібним призером став Сліпцов Роман (студент РІПТ) у ваговій категорії до 60 кг. Серед юнаків у своїх вагових категоріях бронзові нагороди отримали: Кошкін Дмитро (Піївська ЗОШ І-ІІІ ст.), Сапаєв Шахрух (Ржищівська ЗОШ І-ІІ), Ткачук Артем, Глобан Владислав (Ржищівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені О.Кошового); срібну медаль виборов Сапаєв Есет (Ржищівська ЗОШ І-ІІ ступенів) і чемпіоном став Катеринич Ігор (Ржищівська ЗОШ І-ІІ ступенів). Високі результати спортсменів - це ще і результат роботи тренера-викладача Ржищівської ДЮСШ Михайла Хозлу.

19:38 21.10.2019

Влада обіцяє скасувати мораторій на купівлю-продаж аграрних земель уже в 2019 році. Яким повинен бути цей ринок і що може підказати досвід розвинутих країн?

На даний час Україна залишилась останньою країною в Європі (крім Білорусі), де повністю відсутній відкритий ринок сільгоспземель. Таких країн у світі ще кілька — Білорусь, Китай, Північна Корея, Куба, Венесуела, Таджикистан, Конго.

13:27 21.10.2019

Майбутні економісти завітали до податківців Білоцерківщини

Два дні поспіль, студенти Технолого - економічного коледжу Білоцерківського національного аграрного університету знайомилися з основними напрямами роботи Білоцерківського управління ГУ ДПС у Київській області.

13:17 21.10.2019

Чергове 12 засідання Виконавчого комітету

17 жовтня 2019 року відбулося чергове (12) засідання виконавчого комітету Ржищівської міської ради, яке пройшло під головуванням в.о. міського голови К.І.Чорненької.

17:51 17.10.2019

Урочисте підведення підсумків конкурсу дитячого малюнку

16 жовтня з ініціативи Людмили Ганушевич та за підтримки виконуючої обов’язки міського голови Крістіни Чорнетької і депутата Київської обласної ради Руслана Олександровича Кузьменка в приміщенні Ржищівського міського Будинку культури відбулося підведення підсумків конкурсу дитячих малюнків «Мальовничі куточки Ржищівської громади-2019».

11:34 17.10.2019