Парламент "партизував" місцеві ради - прийнято зміни до Виборчого кодексу

16 липня Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому законопроєкт №3485 щодо вдосконалення виборчого законодавства, який вносить зміни до Виборчого кодексу України та низки інших законів. Найважливішими з них можна назвати такі:

11:05 23.07.2020

09.07.2020 року в приміщенні Будинку культури відбулася робоча зустріч з начальником ГУ Національної поліції України в Київській області Андрієм Нєбитовим

09 липня 2020 року об 11.00 в міському Будинку культури відбулася робоча зустріч начальника ГУ Національної поліції України в Київській області Андрія Анатолійовича Нєбитова з  керівництвом Ржищівської ОТГ, депутатським корпусом та жителями громади щодо подальшої роботи Ржищівського відділення поліції.

14:08 09.07.2020

Моніторинг дотримання рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, закладах громадського харчування, перукарнях та салонах краси

Посадовими особами Кагарлицького районного управління Держпродспоживслужби в Київській області 23-24 червня 2020 року було проведено моніторинг дотримання рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, закладах громадського харчування, перукарнях та салонах краси. Всього перевірено 12 суб’єктів господарювання, з них виявлені порушення правил щодо карантину – у 10. В ході перевірок здійснені заходи з інформування та надання рекомендацій щодо посилення контролю суб’єктами господарювання за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог, затверджених постановами Головного державного санітарного лікаря України з метою запобігання коронавірусної інфекції.

16:01 02.07.2020

НА БАЗІ ЛІЦЕЮ "ЛІДЕР" ВІДБУЛОСЯ ЗНО З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ

30 червня 2020 року у Ржищеві відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури на базі ОЗО "Ржищівський ліцей "Лідер" . Із 226 зареєстрованих осіб для проходження ЗНО прибуло 112 учасників.

16:43 01.07.2020

Покладання квітів до пам’ятника  Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО з нагоди Дня Конституції України

28 червня з нагоди Дня Конституції України делегація від виконавчого комітету Ржищівської міської ради, яку очолив заступник міського голови Юрій Терещенко, представники Ради ветеранів Ржищівської ОТГ  поклали квіти до пам’ятника  Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО, вшанувавши тих, хто захищав і захищає нашу державу, зберігаючи її цілісність та Закон.

20:02 30.06.2020

РЕМОНТНІ РОБОТИ НА СОЦІАЛЬНО ВАЖЛИВИХ ОБ'ЄКТАХ ГРОМАДИ ТРИВАЮТЬ

25 червня виконуюча обов'язки міського голови К.І.Чорненька, заступник міського голови Ю.Г.Терещенко та депутат Київської обласної ради Р.О.Кузьменко відвідали кілька сіл громади, а саме: будівельні майданчики, та оцінили стан виконання ремонтних робіт.

10:38 26.06.2020