НА ЗАХИСТ МЕДИКІВ КИЇВЩИНИ ДОДАТКОВО ВИДІЛИЛИ ПОНАД 19 МЛН ГРН

Рішення про виділення додаткових коштів на захист медичного персоналу закладів охорони здоров’я Київської області прийняли на позачерговому засіданні сесії Київської обласної ради сьогодні, 17 березня. Участь у засіданні також взяв т.в.о. голови Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

17:06 17.03.2020

ВІЗИТ ДИРЕКТОРА ДЕПАРТАМЕНТУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я КОДА М.ІОНОВА ДО РЖИЩЕВА

Сьогодні на запрошення депутата Київської обласної ради Руслана Кузьменка та в.о. Ржищівського міського голови Крістіни Чорненької з робочим візитом до Ржищева завітав директор Департаменту охорони здоров’я КОДА Максим Іонов разом зі своїм радником та юристом Віктором Гошко.

16:19 13.03.2020

ПРАЦІВНИКИ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА РЖИЩІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРИЙМАЛИ ВІТАННЯ НАПЕРЕДОДНІ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

Сьогодні у Ржищеві вітали з професійним святом працівників житлово-комунальної сфери. В.о. міського голови Крістіна Чорненька подякувала кожному з присутніх за сумлінну працю й вручила Подяки до яких додалися приємні бонуси від Фонду Руслана Кузьменка.

16:14 13.03.2020

ВАСИЛЬ ВОЛОДІН ПРОВІВ АПАРАТНУ НАРАДУ В КОДА

13 березня тимчасово виконуючий обов‘язки голови Київської обласної державної адміністрації Василь Володін провів апаратну нараду. В ній прийняли участь перший заступник голови Олександр Скляров, керівник апарату КОДА Олена Мацків, заступники Андрій Лісовик, Євген Калінін, Дмитро Назаренко, Олег Торкунов.

13:17 13.03.2020

У РЖИЩЕВІ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ

10 березня 2020 року в день пам’яті Т.Г.Шевченка керівництво, молодь та громада міста Ржищів зібралися біля пам'ятника Великому Кобзареві, щоб віддати шану його світлій пам'яті.

14:35 11.03.2020

Свято Колодія у Ржищівській громаді

29 лютого в Ржищівіській міській ОТГ відзначили фольклорно-етнографічне свято «Колодій – 2020». Його ще називають - Масниця, Сиропусний тиждень. Це старослов’янське свято на честь весняного Сонця, коріння якого сягає доби Трипільської культури.

14:00 03.03.2020

Акція «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»

«03» березня 2020 року особовим складом 20 державною пожежно-рятувальною частиною (м. Ржищів, Кагарлицького району) 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області (м. Обухів ) була проведена громадська акція „Запобігти! Врятувати! Допомогти!”. Рятувальники завітали до дошкільного навчального закладу «Калинка» який знаходиться в м. Ржищів по вулиці Соборна, 11.

13:29 03.03.2020

Інструктаж для залучених осіб у проведенні пробного зовнішнього незалежного оцінювання базі ОЗО "Ржищівський ліцей "Лідер"

Вже другий рік поспіль в Ржищівській громаді буде проводитись пробне зовнішнє незалежне оцінювання на базі ОЗО "Ржищівський ліцей "Лідер". Сьогодні, відповідальною в окрузі за проведення пробного ЗНО Мирославою Ткачук, проведено інструктаж для залучених осіб у проведенні ПЗНО 2020. 21 березня 2020 року відбудеться ПЗНО з української мови: зареєстровано 42 учасників, 28 березня 2020 року відбудеться другий день: зареєстровано 38 учасників.

17:13 02.03.2020