Моніторинг системи шкільного харчування в ОЗО "Ржищівська гімназія "Гармонія"

На виконання спільного наказу Держпродспоживслужби Головного управління держпродспоживслужби в Київській області та Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 27.02.2020 року № 1911-ОД/46 «Про проведення моніторингу системи шкільного харчування», з метою аналізу системи шкільного харчування 02 березня 2020 головним спеціалістом відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Кагарлицького районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області Іванчук Інгою Вадимівною та головним спеціалістом відділу освіти Ткачук Мирославою Дмитрівною, проведено моніторинг системи шкільного харчування в ОЗО "Ржищівська гімназія "Гармонія". Відповідно до переліку питань для виявлення відповідних проблем системи шкільного харчування, затверджених наказом, складено відповідний акт та надано відповідні рекомендації.

13:28 02.03.2020

Очільник Київщини перевіряє стан лікарень області: результати огляду та брифінгу 27 лютого

Голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов 27 лютого особисто проінспектував готовність інфекційного відділення Броварської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування і «Дитячої лікарні» комунального некомерційного підприємства Броварської районної ради Київської області та Броварської міської ради Київської області «Броварська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» до можливої появи коронавірусу на території Київщини.

10:38 28.02.2020

Презентація онлайн-платформи з просторового планування територій

20 лютого 2020 року  відбулась презентація онлайн-платформи з просторового планування територій http://hromada.canactions.com/, яка відображає результати реалізації освітньої програми "Інтегроване просторове планування для JNU", що була впроваджена CANactions School за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.

15:29 25.02.2020

Запобігти! Врятувати! Допомогти!

25 лютого 2020 року особовим складом 20 державною пожежно-рятувальною частиною (м. Ржищів, Кагарлицького району)  4 ДПРЗ   ГУ ДСНС України у Київській області (м. Обухів ) була проведена громадська акція „Запобігти! Врятувати! Допомогти!”. Рятувальники завітали до «ДНЗ Сонечко» який знаходиться в м. Ржищів по вулиці Соборна, 30.

13:43 25.02.2020

20 лютого у Ржищеві вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

6 років минуло з тих подій, що назавжди вкарбувалися в історію України, в серце кожного українця. "Жовто-блакитний стяг покрив їм тіло...", - саме таку назву мала мистецько - патріотична зустріч-реквієм, яка відбулася 20 лютого у міському будинку культури до Дня пам’яті Героів Небесноі Сотні.

15:04 21.02.2020

У Ржищеві відбулася товариська зустріч з жіночого волейболу

16 лютого 2020 року відбулась товариська зустріч з жіночого волейболу на базі дитячо-юнацької спортивної школи (ФОК) відділу освіти .На зустріч прибули команди з Обухова, Канева та команда Ржищівського гуманітарного коледжу. Головний суддя - Отькаленко М.Б.

09:27 18.02.2020

Відбувся відкритий кубок міста Ржищева по футзалу серед ветеранів, присвячений учасникам бойових дій

15 лютого 2020 року на базі дитячо-юнацької спортивної школи (ФОК) відбувся відкритий Кубок міста Ржищева по футзалу серед ветеранів, присвячений учасникам бойових дій. На змагання подали заявки 4 команди, прибули на змагання 3 команди: ФК "Олімпія" село Северинівка Таращанського району, ФК "Світлокомплект"смт Ставище та ФК ветеранів Ржищівської ОТГ.

09:25 18.02.2020

"Кохання у великому закладі" до Дня святого Валентина

14 лютого закохані у всьому світі відзначали День Святого Валентина. День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими. Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.

09:22 18.02.2020

У Ржищеві відбулися заходи з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав

14 лютого о 9:00 в парку ім.Т.Г.Шевченка, біля пам`ятника загиблим воїнам – інтернаціоналістам, відбувся мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 31- ої річниці з Дня виведення обмеженого контингенту радянських військ з Афганістану.

18:52 14.02.2020

Відбувся конкурс на заміщення вакантних посад директорів опорних закладів освіти Ржищівської міської ради

12 лютого відбувся конкурс на заміщення вакнтних посад директорів ОЗО «Ржищівський ліцей «Лідер» та ОЗО «Ржищівська гімназія «Гармонія» Ржищівської міської ради. Такий конкурс проводився вперше.

11:43 14.02.2020