Проведення міської гри брейн-ринг "Підліток та право"

5 листопада 2019 року у міському будинку культури відбулася правова гра брейн – ринг «Підліток та право», у заході брали участь команди 6 навчальних закладів Ржищівської громади: команда «Феміда» Ржищівського будівельного технікуму, команда «Правдолюби» Ржищівського індустріально-педагогічного технікуму, команда «Кредо» Ржищівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, команда «Воїни права» Ржищівського професійного ліцею, команда «Alter Ego» Ржищівського гуманітарного коледжу та сама юна команда «Вибір» Ржищівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

21:41 06.11.2019

Соціальний проєкт від фінансового сайту Maanimo «Субсидії: запитай та отримай відповідь»

Напередодні опалювального сезону тисячі українців шукають інформацію про оформлення субсидії. На жаль, далеко не кожен здатний розібратися в усіх тонкощах цього складного процесу – законодавство та правила оформлення субсидій постійно змінюються, викликаючи багато питань у наших громадян.

21:28 06.11.2019

Не згасне віра в доброту

31 жовтня в Ржищівському міському будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери.

09:10 01.11.2019

Публічна бібліотека: поповнення книжкового фонду

Книжковий фонд КЗ "Ржищівська публічна бібліотека" отримав від КЗ "Київська бібліотека для дітей" нові книги кількістю 277 штук. Всі книги українською мовою, цікаві за змістом, на різні смаки. Частину книг передано бібліотекам - філіям в селах Ржищівської ОТГ. Тож, новинки чекають своїх читачів...

12:55 28.10.2019