Оголошення

У ЗНАК ПОШАНИ ОРГАНІЗУЙМО ЖИВИЙ КОРИДОР СЛАВИ ДЛЯ НАШОЇ ГЕРОЇНІ - ОЛЕНИ ДУДЧЕНКО

Шановні мешканці Ржищівської громади! Завтра, 13 серпня, у Ржищеві попрощаються із українською захисницею Оленою Олександрівною ДУДЧЕНКО. Закликаємо всіх у знак пошани та вдячності приєднатись до коридора Слави та провести нашу Героїню в останню її дорогу (вказано орієнтовний час):

11:39:05 12.08.2023

МОЛОДІЖНА РАДА РЖИЩІВСЬКОЇ МТГ ЗАПРОШУЄ НА ЗАХОДИ ДО ДНЯ МОЛОДІ

Чи знали ви, що з 1-го січня 2022 року Міжнародний день молоді в Україні відзначають 12 серпня, з усім світом, щоб підтримати інтеграцію української молоді в європейську спільноту? З нагоди цього дня ми підготували для вас дещо неймовірно цікаве, яскраве, активне та драйвове! Що саме, запитаєте ви?

08:52:46 11.08.2023

ПРАВИЛА ПЕРЕБУВАННЯ ПОРЯД З ЕНЕРГООБ'ЄКТАМИ

Фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі звертають особливу увагу мешканців Київщини на необхідності дотримуватися правил безпечного знаходження поблизу енергооб’єктів. Слідування ним допоможе зберегти життя та здоров’я собі та оточуючим. Слід пам’ятати, що перебуваючи поряд із енергооб’єктами, заборонено:

10:50:05 09.08.2023

ТРИВАЄ ЗАБОРОНА НАВІГАЦІЇ НА ВОДОЙМАХ ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ – РВА

В Україні заборонено пересування маломірних плавзасобів на водоймах країни під час воєнного стану. Згідно з наказом Обухівської районної військової адміністрації від 02 серпня 2023 року № 51 нагадуємо, що суворо заборонена будь-яка навігація на водоймах в межах Обухівського району (маломірних (малих) суден, моторних суден, прогулянкових, вітрильних, спортивних, швидкісних суден, водних мотоциклів і засобів розваг на воді. Вийняток становлять судна, які здійснюють вилов водних біоресурсів відповідно до законодавства. Закликаємо до відповідальності та дотримання встановлених обмежень!

09:42:43 09.08.2023

ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ 08.08.2023

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у межах Ржищівської міської територіальної громади. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії 08 серпня 2023 року з 8.30 до 19.30 у таких населених пунктах:

15:49:30 07.08.2023

ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у межах Ржищівської міської територіальної громади. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії 02 серпня 2023 року з 8.30 до 19.30 у таких населених пунктах:

09:27:44 02.08.2023

Передати покази лічильника легко та швидко можна через чат-бот ДТЕК Київські регіональні електромережі

Кінець місяця – час передавати покази електролічильника. Зробити це в найзручніший спосіб можна через чат-бот в ДТЕК Київські регіональні електромережі у Viber та Telegram. Головна перевага сервісу — цілодобове обслуговування клієнтів та можливість передавати та отримувати інформацію у зручному форматі без необхідності відвідувати офіси компанії.

09:21:51 02.08.2023

31 СЕРПНЯ В РЖИЩЕВІ ПРОВЕДУТЬ ОГЛЯДИ ФАХІВЦІ ОБЛАСНОГО КИЇВСЬКОГО ШКІРВЕНДИСПАНСЕРУ

Переконайтеся в безпеці своїх родимок. Виявлення небезпечних утворень на ранніх стадіях – рятує життя. Періодично до Ржищева приїздять спеціалісти Обласного Київського шкірвендиспансеру, щоб провести безплатні консультації та дерматоскопію для жителів Ржищівської громади. Дерматоскопія є необхідною процедурою для кожного з нас. Завдяки їй лікар може визначити наявність небезпечних з точки зору онкології новоутворень на шкірі.

16:02:56 01.08.2023

Від пекаря до дата-аналітикині: Мінцифра запускає Дія.Освіта за підтримки Google.org та Фонду Східна Європа

17 травня Міністерство цифрової трансформації запустило масштабний проєкт Дія.Освіта. Це національна едьютейнмент-платформа актуальних знань і навичок, де можна безоплатно навчатися, опанувати нову професію та ознайомитися з актуальними вакансіями.

10:58:20 01.08.2023