Оголошення

Мінсоцполітики спільно з партнерами розпочинають інформаційну кампанію до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, який відзначатиметься 30 липня

Торгівля людьми ближче, ніж здається. В межах кампанії ми з партнерами надамо рекомендації про те, як розпізнати потерпілих від торгівлі людьми та допомогти їм. ВАЖЛИВО: Якщо ви знаєте про випадки торгівлі людьми чи будь-якого виду експлуатації або потерпіли від цього злочину, звертайтеся за номерами:

10:16:43 25.07.2023

«Кара-Даг»: піднімемо прапор над Кримом

«Кара-Даг» – 15 бригада оперативного призначення Національної гвардії України. Бійці бригади виконують бойові завдання під командуванням полковника Дмитра Власенка.  24 лютого 2022 року особовий склад приступив до виконання бойових завдань, вів оборонні дії в населених пунктах Мелітополь, Молочанськ, Токмак, Кам’янське, Мала Токмачка.

10:13:49 25.07.2023

ВІТАЄМО РЖИЩІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВУ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Шановна Крістіно Іванівно! Прийміть наші щирі вітання з нагоди Дня народження. Стояти на чолі великої громади, ще й у такий непростий час – почесна, але і дуже відповідальна місія, яка потребує енергії та самовіддачі. Це складна праця, що вимагає прийняття важливих та часто нелегких рішень. Цінуємо Ваш професіоналізм, компетентність, людяність, щирість і щедрість душі! Ваша цілеспрямованість та незламність викликає велику повагу.

08:33:59 22.07.2023

ЦИФРОВІЗАЦІЯ ПРОЦЕСУ УСИНОВЛЕННЯ

Діти мають жити та виховуватись в родинах! Однією з послуг, яку Мінсоцполітики цифровізує спільно з Міністерство цифрової трансформації України, є послуга з усиновлення.

15:58:28 19.07.2023

БРИГАДА «ХАРТІЯ» ПРОДОВЖУЄ ПРИЙМАТИ ДО СВОЇХ ЛАВ ДОБРОВОЛЬЦІВ

Гранатометник, оператор БпЛА, снайпер і навіть пекар – є велика кількість спеціальностей, із якими ви можете бути корисними в цій війні. У бригаді вам підберуть той фах, який максимально відповідатиме вашим здібностям та досвіду.

15:51:25 17.07.2023

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З НАДАННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ

17 липня відбулося засідання комісії з надання матеріальної (фінансової) допомоги громадянам Ржищівської міської територіальної громади під керівництвом першого заступника міського голови Юрія Терещенка.

15:50:25 17.07.2023