ВІТАННЯ РЖИЩІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дорогі діти! Шановні батьки! Першого літнього дня ми відзначаємо чудове і світле свято – Міжнародний день захисту дітей. Наші діти заслуговують на щасливе мирне життя, де вони спокійно ходитимуть у садочок, навчатимуться у школі, будуть гратися у своїх будинках. А ще діти повинні мати відчуття повної безпеки, любові та підтримки. Бути частиною повноцінної сім’ї, бавитися та пустувати, не остерігаючись тривог…Але війна вкрала в українських дітей не лише ці можливості. У багатьох – навіть здоров’я та життя.

10:33:12 01.06.2023

ЧАСТИНУ ЗАХОДІВ, ПРИСВЯЧЕНИХ ВІДЗНАЧЕННЮ ДНЯ МІСТА, ЗАПЛАНОВАНИХ НА 04 ЧЕРВНЯ 2023 РОКУ, ПЕРЕНЕСЕНО!

На виконання листа Офіса Президента України від 30.05.2023 року № 41-01/843 щодо обмеження проведення будь-яких розважальних заходів, спортивних змагань у День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України — державний пам'ятний день в Україні, що відзначається щороку 4 червня та був запроваджений для ушанування пам'яті дітей, що загинули внаслідок російсько-української війни з 2014 року рішенням Верховної Ради України від 1 червня 2021 року, частину заходів, присвячених відзначенню Дню міста, запланованих на неділю, 04 червня, ПЕРЕНЕСЕНО.

10:40:16 31.05.2023

Повідомлення про тимчасове припинення подачі газу.

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт на газопроводах середнього тиску АТ «Київоблгаз» Кагарлицьке відділення планує тимчасове припинення газопостачання в с. В.Пріцьки Обухівського району Ржищівської ТГ з 8.00 год. 29.05.2023р. по 18.0 год. 01.06.2023.

09:07:43 29.05.2023

НА ЧАС ВІЙНИ В УКРАЇНІ ЗАБОРОНЕНО РУХ ЧОВНІВ, КАТЕРІВ І ЯХТ

Нагадуємо, що в Україні заборонено пересування маломірних плавзасобів на водоймах країни під час воєнного стану. Обласні військові адміністрації встановили додаткову заборону на пересування під час воєнного стану маломірних плавзасобів, а саме моторних човнів, катерів та яхт. Заборона на пересування поширюється на каскаді Дніпровських водосховищ: Київському, Канівському, Кременчуцькому, Кам’янському, Дніпровському і Каховському.

14:20:09 24.05.2023

23 ТРАВНЯ - ДЕНЬ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ

Щорічно 23 травня українці відзначають неофіційне свято - День Героїв України. Цього дня Україна вшановує пам'ять всіх героїв, які відстоювали її суверенітет і незалежність, і просто зараз ведуть боротьбу проти російської армії за нашу свободу. Це горде і одночасно сумне свято - багато українських героїв розплатилися життям заради своєї країни.

11:17:32 23.05.2023

22-24 травня на Київщині переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки – Укргідрометцентр

В Укргідрометцентрі попередили, що в цей період надзвичайний рівень пожежної небезпеки переважатиме в більшості областей України. Закликаємо жителів пристоличного регіону бути обережними під час поводження з вогнем на відкритому повітрі. Недотримання правил безпеки може призвести до пожежі в екосистемах.

07:50:30 23.05.2023

ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА: ЯК ПРОТИДІЯТИ ІНТЕРНЕТ-ШАХРАЙСТВУ

Наразі в інтернеті можна реалізувати ряд базових потреб – від придбання необхідних продуктів харчування, ліків і побутових товарів, до сплати комунальних платежів, пошуку та оренди приміщень тощо. Проте така онлайн-активність призвела до зростання шахрайства в інтернеті.

07:49:32 23.05.2023

ЗАПРОШУЄМО ЖИТЕЛІВ РЖИЩІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ДО ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО СТВОРЕННЯ ЗАКАЗНИКА

До Виконавчого комітету Ржищівської міської ради надійшов лист від Департаменту екології та природи Київської обласної військової адміністрації щодо створення заказника площею 484,06 га на території Ржищівської громади.

07:44:52 23.05.2023