ОГОЛОШУЄТЬСЯ НАБІР ДО ТРЕТЬОЇ ШТУРМОВОЇ БРИГАДИ!

Ми кришили російські війська на Київщині та десантувалися в оточений Маріуполь, штурмували окупанта на Запоріжжі, переможним маршем заходили у Херсон та тримаємо оборону Бахмуту. Наші командири — азовські ветерани. Наші бійці — досвідчені та фахові військові. Ти знатимеш і вмітимеш усе, що повинен і навіть більше. Наші інструктори та міжнародні стандарти підготовки зроблять з тебе профі. А в міцному військовому побратимстві ти знайдеш своїх.

13:30:22 20.06.2023

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ТИМЧАСОВЕ ПРИПИНЕННЯ ПОДАЧІ ГАЗУ

У зв'язку з проведенням ремонтних робіт на газопроводах середнього тиску АТ " Київоблгаз" Кагарлицьке відділення планує тимчасове припинення газопостачання у м.Ржищів Обухівського району Київської області, вул.Соборна (будинки № 114 - 117, 123) з 09:00 години 21 червня 2023 року до 17:00 години 23 червня 2023 року.

11:38:52 20.06.2023

Не наражайтесь на небезпеку – утримайтеся від споживання риби невідомого походження

У результаті руйнації Каховської ГЕС спостерігається загибель риби у великих обсягах, переробка та споживання якої може спричинити виникнення харчових отруєнь, зокрема ботулізму - дуже небезпечного і в багатьох випадках смертельного захворювання.  Рекомендуємо у найближчий час утриматися від придбання та вживання у їжу річкової свіжовиловленої риби, вʼяленої або сушеної, не тільки в Херсонській області, а і в інших регіонах.

10:45:32 15.06.2023

ПРОСИМО ПІДТРИМАТИ ПЕТИЦІЮ ЩОДО ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ КОЗЛОВЕЦЬ КОСТЯНТИНУ МИКОЛАЙОВИЧУ

Ржищівська громадо! На сайті Президента України опублікована електронна петиція щодо присвоєння звання Героя України (посмертно) Козловець Костянтину Миколайовичу, позивний «Каспер», командиру 4 відділення, 1 аеромобільного взводу, 3 аеромобільної військової частини А0641.

21:48:54 09.06.2023

Увага: було створено фейкову сторінку Київської обласної військової адміністрації

Подібні дії є частиною інформаційно-психологічної операції ворога. Його завданням є дезінформація та введення громадян в оману. Не забуваймо, що такі інформаційні атаки – інструменти гібридної війни. Зауважимо, офіційні сторінки Київської ОВА в мережах Facebook та Telegram є верифіковані.

13:38:05 09.06.2023

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ТИМЧАСОВЕ ПРИПИНЕННЯ ПОДАЧІ ГАЗУ

У зв'язку з проведенням ремонтних робіт на газопроводах середнього тиску АТ " Київоблгаз" Кагарлицьке відділення планує тимчасове припинення газопостачання в с.Стайки, вул.Дніпрвський Узвіз та вул. Берегова Обухівського району Ржищівської ТГ з 09:00 години 14 червня 2023 року до 17:00 години 16 червня 2023 року.

09:10:04 09.06.2023

РЯТУВАЛЬНИКИ ПОПЕРЕДЖАЮТЬ!

Спалювання сухостою має сезонний характер, із року в рік масштаби пожеж та їх наслідки демонструють жахливу статистику. Через сильні пориви вітру вогонь здатен долати відстань між населеними пунктами швидко та агресивно. ДСНС інформує, що у весняно-літній період значно збільшується кількість пожеж у природних екосистемах. Це пов’язано з тим, що люди спалюють сміття, суху рослинність на присадибних і дачних ділянках. Тож вогнеборці ліквідовують численні пожежі, а це – постійні виїзди рятувальників та надзвичайно велика витрата ресурсів у складний воєнний час.

09:09:21 09.06.2023

ГОТУЄМО ДОПОМОГУ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьогодні вночі ворог підірвав та зруйнував Каховську ГЕС. Внаслідок чого близько 16 тисяч людей на правобережжі Херсонщини опинилися у критичній зоні. Відомо про підтоплення понад 10 населених пунктів, є загроза для затоплення до 80 населених пунктів. Евакуація українців із зони техногенної катастрофи буде проводитися організовано. Наразі керівництво Ржищівської громади чекає підтвердження, яку кількість постраждалих українців привезуть до нашої громади та їх потреби.

16:11:59 07.06.2023