ПРОДОВЖУЄТЬСЯ КАМПАНІЯ НАБОРУ ДО ШТУРМОВИХ БРИГАД "ГВАРДІЯ НАСТУПУ"

На сьогодні до штурмових бригад “Гвардії наступу” вже надійшли десятки тисяч анкет від добровольців, частину з них вже прийнято до бригад. Цю кількість ми не називаємо з міркувань безпеки. Але позитивна динаміка є і це тішить.

14:47:25 14.04.2023

УВАГА! ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у межах Ржищівської міської територіальної громади, а саме:

14:44:26 14.04.2023

ВІДЗНАЧЕННЯ ВЕЛИКОДНІХ СВЯТ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Наближається одне з найважливіших свят для християн — Воскресіння Христове. В Україні це релігійне свято є офіційним вихідним днем і, за законом, наступний понеділок теж. Проте війна внесла свої корективи у звичний ритм життя нашої країни: додаткового вихідного дня на Великдень 2023 в понеділок не буде. Другий рік поспіль нам доводиться відзначати це свято в умовах повномасштабного російського вторгнення, в умовах воєнного стану. Тож закликаю жителів громади надати перевагу трансляціям богослужінь онлайн і пам’ятати про комендантську годину, що діє із 00:00 до 05:00.

11:59:52 13.04.2023

ПРО ЗАВЕРШЕННЯ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

У Ржищівській міській територіальній громаді повністю закінчено опалювальний сезон. 14 квітня останніми його завершать дошкільні навчальні заклади громади. Ще 1 квітня було припинено подачу тепла до всіх адмінбудівель, закладів культури, освіти та медицини. Цьогорічний опалювальний сезон був особливим, тому щира подяка всім, хто забезпечив його підготовку та успішне проходження: старостам, керівникам закладів, завгоспам, нашим партнерам – підрядним організаціям, опалювачам, слюсарям, електрикам, робітникам та всім, хто долучився до спільної роботи. Дякуємо, що наші приміщення були теплими!

09:03:13 13.04.2023

Запрошуємо жінок-фермерок на безкоштовну освітньо-грантову програму TalentA-2023

Міжнародна сільськогосподарська науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience оголосила про проведення освітньо-грантової програми для жінок-фермерок TalentA-2023 задля зміцнення та розвитку жіночого фермерства в умовах повномасштабної війни, яку росія розв’язала проти України. Завдяки програмі учасниці отримають доступ до інформації, яка допоможе їм забезпечити життєздатність власного бізнесу із урахуванням практик сталого розвитку, а також можливість виграти грант для зростання власного бізнесу та соціальної підтримки своїх громад. Грантовий фонд у 2023 році складає понад 1 мільйон гривень.

15:52:13 10.04.2023

До уваги жителів Київщини!

На Великдень, у ніч із суботи 15 квітня на неділю 16 квітня, комендантська година в Київській області діятиме без змін – з 00:00 до 5:00 години. Перебувати в храмах у цей час може винятково духовенство з обмеженням доступу для вірян. Для зручності населення богослужіння транслюватимуться в онлайн-режимі.

13:58:05 10.04.2023

ВІДПОВІДІ НА АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ: ПРО ЯМКОВИЙ РЕМОНТ У РЖИЩІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Шановні жителі Ржищівської міської територіальної громади! У травні плануємо розпочати роботи з ямкового ремонту в Ржищеві, у червні - в селах Ржищівської громади на дорогах місцевого (!) значення. Депутати Ржищівської міської ради підтримали пропозиції виконкому (за що окрема подяка) та виділили кошти на проведення даних робот, а саме: 2 000 000 грн - на проведення ямкового ремонту доріг місцевого значення у Ржищеві та 2 000 000 грн - у старостатах громади.

13:57:36 10.04.2023