Оголошення

ВИЗВОЛЕННЯ  КИЇВЩИНИ – 2022

24 лютого 2022 року російська федерація здійснила відкритий широкомасштабний напад на Україну — розпочався новий період російської агресії проти України, яка триває з лютого 2014 року. Від 2014 року Україна бореться за суверенітет і соборність. Російський агресор тимчасово окупував окремі українські землі. Але всі вони обов’язково будуть звільнені.

16:01:05 06.04.2023

ВІДПОВІДІ НА АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ: ЩОДО РОБОТИ МІСЬКОГО УКРИТТЯ

Міське укриття, яке розміщене в підвальному приміщенні міського будинку культури за адресою: м.Ржищів, вулиця Ярмаркова, 24а, працює цілодобово та готове до прийняття громадян в разі оголошення сигналу «Повітряна тривога». В будівлі закладу здійснюється цілодобове чергування. На центральному вході до будівлі міського будинку культури та на вході до сховища розміщена інформація для громадян про відповідальну особу, також вказаний контактний номер телефону, щоб, у разі потреби, можна було оперативно зв’язатись із черговим та відкрити приміщення укриття. Окрім того, на центральному вході розміщена кнопка виклику чергового.

10:24:14 04.04.2023

РЖИЩІВСЬКА МІСЬКА РАДА: ВІДПОВІДЬ НА ПОДАННЯ

Виконавчий комітет Ржищівської міської ради Київської області розглянув Ваше подання щодо скликання позачергової сесії на 04 квітня 2023 року о 10:00 та доданий до нього проєкт рішення та повідомляє наступне.

10:19:42 04.04.2023

#МістаГероїв – українська доблесть і міць

Від початку березня 2022 року було звільнено понад 1000 населених пунктів у північних регіонах України. Завдяки Силам оборони, сміливості всіх наших людей нам вдалося вистояти. Світ побачив, на що здатні українці. А росіяни чомусь вірили, що українці нібито не будуть боротися. Але мільйони людей – кожен і кожна так, як могли – показали окупанту, що Україна не покориться ворогу. В містах та селах дорослі і діти допомагали облаштовувати блокпости, плести маскувальні сітки та готували їжу для наших бійців. Мільйони прикладів опору забезпечили те, що українці у єдності вистояли і почали звільняли нашу землю.

13:55:17 29.03.2023

Оголошення

29 березня 2023 року з 10:00 до 12:00 години відбудеться особистий прийом громадян Ржищівської міської територіальної громади першим заступником голови Обухівської РДА ФЕСЕНКОМ Сергієм Володимировичем за адресою: м.Ржищів, вул.Соборна, 22.

16:09:17 23.03.2023

ДЕНЬ ЖАЛОБИ У РЖИЩІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

23 березня 2023 року оголошено Днем жалоби на території Ржищівської громади за загиблими, внаслідок влучання ворожих дронів у цивільний об'єкт у Ржищеві. У цей день, на знак скорботи за загиблими, приспустять Державний прапор на будинках і спорудах органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій.

20:51:15 22.03.2023

ЗВЕРНЕННЯ РЖИЩІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ КРІСТІНИ ЧОРНЕНЬКОЇ

Сьогодні вночі, 22 березня, росіяни підступно атакували дронами наше місто, що безперечно є актом суцільного варварства по відношенню до мирного, цивільного населення. Внаслідок прямого влучання є загиблі, десятки поранені. На місці трагедії досі тривають рятувальні роботи, до яких залучено близько сотні людей - рятувальники, медики та цивільні. Всі глибоко вражені цією трагедією. Від себе особисто та жителів громади висловлюю щирі слова співчуття всім, хто сьогодні втратив свої рідних чи близьких, друзів, знайомих чи колег. Ми з вами думками і молитвами, а пораненим зичимо якнайшвидшого одужання.

16:46:33 22.03.2023

ОГОЛОШУЄМО ЗБІР ДОПОМОГИ ПОСТРАЖДАЛИМ

Сьогодні вночі на наше місто було здійснено атаку дронами, внаслідок чого є загиблі та поранені серед цивільного населення, люди втратили житло, зруйновано заклад.

12:13:07 22.03.2023

XVI Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення за участі Української молодіжної правничої асамблеї, Благодійного фонду «Об’єднання світових культур», Української асоціації підтримки творчої молоді запрошують учнів закладів загальної середньої освіти України віком до 18 років взяти учать XVІ Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

08:04:26 22.03.2023