Пенсійний фонд України інформує

Анкета застрахованої особи – контроль та коригування особистих даних

Пенсійним фондом України ведеться унікальний Реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування, у якому накопичується інформація про кожну особу. За даними цього Реєстру проводиться нарахування багатьох соціальних виплат. Тому від того, наскільки достовірна інформація відображена в обліковій картці кожної особи залежить і отримання нею всіх державних гарантій в повному обсязі.

09:09:23 01.04.2021

Необхідна тривалість страхового стажу при призначенні пенсії за віком у 2021 році.

З кожним роком зростають вимоги до стажу, необхідного для виходу на пенсію, адже не лише вік, а й наявність достатнього трудового стажу є визначальним фактором для отримання державної соціальної гарантії.

09:08:37 01.04.2021

ЗМІНА ПОРЯДКУ ВИПЛАТИ ДОПОМОГИ НА ПОХОВАННЯ!

Починаючи з 1 квітня 2021 Постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1279 “Деякі питання організації виплати пенсій та грошової допомоги” змінено Порядок виплати і доставки пенсії та грошової допомоги.

09:07:38 01.04.2021

Пенсійний фонд України інформує

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПЕНСІОНЕРАМ, ЩОБ УНИКНУТИ ВІДРАХУВАНЬ З ПЕНСІЙ? Переплата пенсії – це сума пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, сум індексації та інших доплат до пенсій), виплачена з різних причин понад розмір, визначений законодавством.

15:34:18 25.03.2021

Консультуємо громадян дистанційно

11 березня 2021 року у відділі обслуговування громадян №10 (сервісний центр) ГУ ПФУ у Київській області відбулась «гаряча» телефонна лінія. На запитання мешканців Кагарлицької та Ржищівської ОТГ   відповідала начальник ВОГ №10 Віта Заїка . Здебільшого дозвонювачі цікавились питаннями індексації пенсій та підвищень пенсійних виплат, зокрема 65-річним особам, які мають страховий стаж жінки 30 років, чоловіки 35 років; виплат чорнобильцям; порядком нарахування пенсій; перерахунками, які відбулись та ще відбудуться протягом року.

16:36:38 15.03.2021