Пенсійний фонд України інформує

«Деякі питання надання одноразової матеріальної допомоги застрахованим особам, які можуть втратити доходи у разі повної заборони сфери їх діяльності внаслідок посилення обмежувальних протиепідемічних заходів..."

04.12.2020 прийнято Закон України № 1071/ІХ «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби CОVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2».

09:04:50 31.12.2020

Пенсійний фонд України інформує: наближаємо послуги до населення

Відділ обслуговування громадян № 10 (сервісний центр) ГУ ПФУ у Київській області постійно працює над підвищенням якості надання послуг мешканцям Кагарлицької та Ржищівської ОТГ. Значну увагу фахівці Фонду приділяють створенню найбільш комфортних умов для громадян та організації повномірного  інформаційного забезпечення незалежно від їхнього місця проживання чи перебування.

09:02:26 31.12.2020

Шановні пенсіонери, члени ваших родин, близькі особи!

Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області застерігає від неправомірних дій, які іноді виникають у разі вибуття пенсіонера на постійне місце проживання до іншої країни, після його смерті, інших обставин зміни персональних даних (заміна паспорту і т.п.).

09:06:30 29.12.2020

До 30-річчя створення Пенсійного фонду

Всі пенсійники  України 21 грудня цього року відзначають тридцяту річницю створення Пенсійного фонду.  Це свято надзвичайно важливе для кожного працівника. Адже саме в цей день ми вшановуємо сумлінну та благородну працю тисяч людей, які вчасно подають руку допомоги тим, хто її потребує. Та перш за все, це ще одна можливість подякувати тим співробітникам, які стояли у витоків становлення Пенсійного фонду та брали безпосередню участь у його розбудові. За роки праці вони зробили вагомий внесок у розвиток пенсійного реформування та соціальної сфери.

13:30:52 22.12.2020

Щодо отримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» у 2020-2021 рр.

УСЗН Ржищівської міської ради інформує, що 25.11.2020 року Урядом України схвалено постанову № 1180 «Деякі питання надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”, відповідно до якої:

10:22:56 18.12.2020

ПАМ’ЯТКА застрахованої особи для отримання одноразової виплати відповідно до Закону України від 04.12.2020 №1071/ІХ

Відповідно до Закону України від 04.12.2020 №1071/ІХ «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»

14:41:54 14.12.2020

Зустрічі з новообраними керівниками ОТГ

10  та 11 грудня 2020 року на виконання листа ГУ ПФУ у Київській області №16177/02-16 від 08.12.2020 року щодо налагодження співпраці з керівництвом об’єднаних територіальних громад, заступником начальника управління з ретроконверсії Світланою Трохименко спільно з начальником відділу обслуговування громадян №10 (сервісний центр) Вітою Заїкою, проведено робочі зустрічі з новообраними керівниками об’єднаних територіальних громад, а саме Олександром Панютою (Кагарлицький міський голова), Віталієм Савенком (Миронівський міський голова), Віталієм Хоменком (Богуславський міський голова), Крістіною Чорненькою (Ржищівський міський голова), Ігнатієм Сергієнком (Медвинський сільський голова).

13:39:23 11.12.2020

Засідання «круглого столу» у Ржищівській ОТГ щодо питань працевлаштування, соціального захисту та пенсійного забезпечення людей з інвалідністю

3 грудня 2020 року у Міжнародний день людей з інвалідністю у Ржищівській ОТГ відбулося засідання «круглого столу», в якому взяли участь представники Пенсійного фонду (головний спеціаліст ВОГ № 10 Олена Кокодей), Центру зайнятості та Управління соціального захисту населення. На засіданні були обговорені питання працевлаштування, соціального захисту та пенсійного забезпечення людей з інвалідністю.

11:01:06 04.12.2020