Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

Відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи, НС та ЦЗН інформує

ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА ПД ЧАС ВЕЛИКОДНЯ

Наближається Великдень, багато хто буде освячувати паску в храмі, тому працівники Обухівського РУ ГУ ДСНС України нагадують, як забезпечити власну безпеку під час святкування, аби по святі залишилися лише приємні спогади. Настоятелям церков потрібно звернути увагу на стан утримання електрогосподарства та приладів опалення, шляхи евакуації громадян, протипожежне водопостачання, виконання заходів безпеки під час користування свічками та відкритим вогнем, кадильним вугіллям та зберігання його залишків, наявність у будівлях вогнегасників, знаків пожежної безпеки тощо. Слід також визначити порядок дій у разі пожежі.

14:18:04 11.04.2023

РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕДИ ЄДИНИЙ УРОК БЕЗПЕКИ ДЛЯ МАЛЕЧІ

4 квітня рятувальники Обухівського районного управління провели Єдиний урок безпеки з вихованцями одного з навчальних закладів Ржищівської громади. Під час заходу фахівці розповіли дітям про основні правила поведінки в умовах небезпеки, про заборону користування сірниками та відкритим вогнем. Інспектори нагадали про правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога» та відпрацювали дії під час даного сигналу. Дітям було наголошено на дотриманні правил пожежної безпеки як вдома, так і на вулиці, а також розповіли як діяти, опинившись в осередку пожежі.

03:06:53 06.04.2023

Працівниками Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області 28 березня було проведено інструктаж з працівниками Ржищівського геріатричного пансіонату стосовно дотримання правил пожежної безпеки в закладі

З метою забезпечення пожежної безпеки в лікувальних закладах  працівниками Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області 28 березня було проведено інструктаж з працівниками Ржищівського геріатричного пансіонату стосовно дотримання правил пожежної безпеки в закладі. Фахівці ДСНС наголосили на дотриманні правил поведінки під час сигналу «Повітряна тривога» та відпрацювали дії під час даного сигналу. Під час заходу особливу увагу звернули на поводження та дії у разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів.

14:08:12 29.03.2023

28 березня працівники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели робочу зустріч з працівниками Ржищівського лісництва.

Метою зустрічі було налагодження співпраці стосовно проведення рейдових заходів, щодо виявлення правопорушників пожежної безпеки в природних екосистемах. Також з працівниками було проведено інструктаж, щодо дотримання правил пожежної безпеки в лісах та оглянуто наявність і справність засобів пожежогасіння в екосистемах, які є на озброєнні лісового господарства.  

14:07:18 29.03.2023

28 березня рятувальники Обухівського районного управління провели Онлайн урок з безпеки з учнями одного з навчальних закладів Ржищівської громади

Під час заходу рятувальники розповіли дітям про основні правила поведінки в умовах небезпеки, про заборону користування сірниками та відкритим вогнем.  Інспектори ДСНС нагадали про правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога» та відпрацювали дії під час даного сигналу. Дітям було наголошено правила пожежної безпеки як вдома так і на вулиці та як діяти якщо «Ви» опинились в осередку пожежі.

14:05:56 29.03.2023

Обухівське РУ ГУ ДСНС України у Київській області інформує: про заборону спалювання сухої рослинності

         У зв’язку з великою кількістю пожеж в природних екосистемах на території Обухівського району, працівники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області вкотре наголошують жителям Обухівського району про заборону спалювання сухої рослинності.

13:34:24 20.03.2023

РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНІ БЕСІДИ З ПРИХИЛЬНИКАМИ ЗИМОВОЇ РИБОЛОВЛІ

Тільки-но позначки на термометрі опускаються нижче 0 градусів за Цельсієм, як на водоймах з’являється значна кількість любителів зимової риболовлі. Тому з метою запобігання загибелі людей на водних об’єктах рятувальники продовжують проводити бесіди з рибалками, застерігати їх та нагадувати правила поведінки на льоду.

16:25:31 11.01.2023

РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ ІНСТРУКТАЖ З НАСТОЯТЕЛЯМИ ХРАМІВ РЖИЩІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Напередодні святкування Різдвяних свят, з метою забезпечення пожежної безпеки, інспекторським складом Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області проведено інструктаж з настоятелями храмів Ржищівської громади.

11:28:26 06.01.2023

Інспекторським складом Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області проведено нараду з керівниками навчальних закладів Ржищівської громади

Напередодні святкування Новорічних та Різдвяних свят в навчальних закладах з метою забезпечення пожежної безпеки, інспекторським складом Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області проведено нараду з керівниками навчальних закладів Ржищівської громади.

16:09:22 20.12.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора