ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА ПД ЧАС ВЕЛИКОДНЯ
Наближається Великдень, багато хто буде освячувати паску в храмі, тому працівники Обухівського РУ ГУ ДСНС України нагадують, як забезпечити власну безпеку під час святкування, аби по святі залишилися лише приємні спогади. Настоятелям церков потрібно звернути увагу на стан утримання електрогосподарства та приладів опалення, шляхи евакуації громадян, протипожежне водопостачання, виконання заходів безпеки під час користування свічками та відкритим вогнем, кадильним вугіллям та зберігання його залишків, наявність у будівлях вогнегасників, знаків пожежної безпеки тощо. Слід також визначити порядок дій у разі пожежі.14:18:04 11.04.2023