ОБУХІВСЬКЕ РУ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОПЕРЕДЖАЄ:
Під час військового стану відвідування лісів та паркової зони (прохід та проїзд) на території Обухівського району заборонений. Це розпорядження Обухівської адміністрації (наказ № 72 від 20.03.2022 року). Спалювання сміття, сухої рослинності, опалого листя на присадибних ділянках та біля лісової місцевості під час військового стану прирівнюється до диверсії. Також не забуваємо про те, що такі дії є порушенням ст. 71 та 77-1 КупАП. Згідно ст. 77 КУпАП, порушення вимог пожежної безпеки в лісах - тягне за собою накладення штрафу на громадян від дев'яноста до двохсот сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (тобто від 1 тис. 530 грн до 4 тис. 590 грн.) та на посадових осіб - від двохсот сімдесяти до дев'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (тобто від 4 тис. 590 грн. до 15 тис. 300 грн).09:08:34 02.06.2022