Відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи, НС та ЦЗН інформує

На території Обухівського району вводиться комендантська година з 20 годин 00 хвилин 18 березня 2022 року до 07 годин 00 хвилин 19 березня 2022 року

Заборона пересуватися населеними пунками громади! Не виходимо на вулиці та інші громадські місця (тільки зі спеціально виданими перепустками та посвідченнями особи). Прохання до всіх підготуватися до того, що ДВІ ДОБИ доведеться знаходитися вдома, або, за сигналом тривоги, - в укритті!

15:00:51 18.03.2022

Щодо патрулювання правопорядку

До відома жителів та внутрішньопереміщених осіб! На території м. Ржишів, проводиться патрулювання, з метою дотримання правопорядку, відповідно до розпорядження міського голови! Денний патруль та нічний патруль. Всім іншим, хто не задіяний в патрулюванні, ЗАБОРОНЕНО, займатися патрулюванням та носити жовті пов'язки. Якщо до вас, підійшов патруль, попросіть їх показати вам розпорядження. В разі відсутності такого документу, повідомте про це в оперативний штаб за номером 0635272234 (цілодобово).

15:59:29 10.03.2022

ОФІЦІЙНА ЗАЯВА СБУ

Шановні українці! Будьте готовими до чергового фейку, до якого спробують вдатися російські окупанти. А саме: що нібито українське керівництво та уряд здали країну. Цю дезінформацію можуть тиражувати через усі можливі канали. Але знайте – це ФЕЙК! Його мета – дезорієнтувати, посіяти паніку, зневірити громадян і схилити наші війська до здачі.

20:34:17 01.03.2022

Проти українців почалася фішингова атака!

На електронні адреси громадян надходять листи з прикріпленими файлами невизначеного характеру. Не виключено розсилки подібних повідомлень в месенджери. Ворожі сили мають на меті отримати доступ до електронних пристроїв українців для збору великого масиву інформації!

11:43:49 25.02.2022

Допоможи захисникам - здай кров і врятуй життя!

Сьогодні, як ніколи, нашим захисникам потрібна допомога, тож звертаємося до жителів Ржищівської громади віком від 18 до 60 років з проханням стати донорами крові. Закликаємо кожного бути свідомим, адже у сьогоднішній дійсно не простий час навіть краплинка крові дуже цінна, бо може врятувати життя тим, хто відстоює наш мир і спокій!!

10:55:01 25.02.2022

Увага! Введення комендантської години з 22:00 до 06:00

Під час дії комендантської години та встановлення спеціального режиму світломаскування Збройні Сили, Держспецтрансслужба, Національна гвардія, Держприкордонслужба, Національна поліція, СБУ, ДФС, ДМС, ДСНС продовжують виконання своїх завдань відповідно до призначення та специфіки діяльності.

17:04:36 24.02.2022