Відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи, НС та ЦЗН інформує

Обухівське РУ ГУ ДСНС України у Київській області інформує: обережно з вогнем! Йдуть жнива!

Жнива наразі в самому розпалі. Проте разом з цим в Обухівському районі Київської області вже фіксуються випадки пожеж на території сільгоспугідь. В переважній більшості горять післяжнивні залишки, стерня. Основними причинами виникнення пожеж є сукупність погодних і людських факторів, недотримання правил пожежної безпеки на сільгоспугіддях, лісосмугах, ліній електропередач, дорогах в літній пожежонебезпечний період. У зв’язку з цим рятувальники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області  вкотре нагадують, що у період збирання врожаю категорично забороняється:

09:23:17 17.08.2022

Затримано одного з групи шахраїв, які від імені Обухівської районної військовоі (державної) адміністрації та начальника Обухівської РВА Олександра ГОМОНА займалися збором грошей нібито на потреби ЗСУ

Просимо всіх постраждалих, хто потрапив у пастку шахраїв, перерахував кошти, або просто спілкувався с псевдо-Гомоном в телефонному режимі, в терміновому порядку звернутися до Обухівського відділу поліції ГУНП в Київській області задля дачі свідчень та показань, надати листи шахраїв, номери телефонів, з яких було здійснено дзвінки, банківські виписки про перерахунок коштів та ін., аби шахраї понесли відповідне покарання.

08:44:27 15.08.2022

ВІДБУВСЯ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ПРЕДСТАВНИКОМ ПОЛІЦІЇ

10 серпня відбувся прийом громадян Ржищівської МТГ старшим дільничним офіцером поліції ВП №1 Обухівського РУП ГУНП у Київській області, капітаном поліції Калієвською Інною Борисівною.

11:36:32 11.08.2022

Працівники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели пожежно-профілактичне відпрацювання с. Гребені Ржищівської громади, щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті

09 серпня працівники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели пожежно-профілактичне відпрацювання с. Гребені Ржищівської громади, щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті.

13:46:16 10.08.2022

СБУ запустила онлайн-сервіс із пошуку військовополонених і зниклих безвісти в умовах війни

Об'єднаний центр з пошуку та звільнення полонених запровадив швидку форму подачі заяв про зниклих безвісти українців в умовах війни, а також тих, хто потрапив у полон до окупантів. Тепер є можливість повідомити про обставини зникнення особи через онлайн-форму.

13:30:13 10.08.2022

Працівники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели роз’яснювальну роботу з працівниками з представниками Ржищівського лісництва, щодо дотримання правил пожежної безпеки

З метою запобігання пожеж в екосистемах 09 серпня працівники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели роз’яснювальну роботу з працівниками з представниками Ржищівського лісництва, щодо дотримання правил пожежної безпеки в екосистемах та відпрацювання дій з ліквідації пожеж в лісових масивах. Рятувальники нагадали працівникам про основні правила пожежної безпеки яких потрібно дотримуватись для запобігання виникнення пожеж. Також рятувальники нагадали працівникам про порядок дії у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

13:44:39 09.08.2022

ІНФОРМУЙТЕ СВОЇХ РІДНИХ І БЛИЗЬКИХ: ЕВАКУАЦІЯ РЯТУЄ ЖИТТЯ!

Залишатися й надалі в Донецькому регіоні вкрай небезпечно не тільки у зв’язку з активними бойовими діями. Вже через декілька місяців розпочнеться осінньо-зимовий опалювальний період. В умовах відсутності газу, постійними перебоями з електропостачанням це буде найскладніша та найхолодніша зима для Донецької області, за всю історію незалежної України.

14:47:57 08.08.2022

Алгоритм дій при сигналі "Повітряня тривога"

Україна платить високу ціну за те, щоб майбутні покоління жили у мирній, суверенній та незалежній державі. Тому вкотре нагадуємо про необхідність дослухатися до порад, які рятують життя. Коли лунає сигнал повітряної тривоги спускайтесь у найближче укриття. Вивчіть інформацію про те, де знаходяться найближчі до вас укриття та пам’ятайте про правило «двох стін». Попередження – це можливість бути готовим до небезпеки і зберегти своє життя та життя близьких

18:07:50 02.08.2022