МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ: ЩОДО ДОПОМОГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ

Крок назустріч людям: переселенці, які звернуться за допомогою на проживання до 30 квітня, отримають її, починаючи з березня. Марина Лазебна.  Міністр соціальної політики України, повідомила, що Уряд ухвалив розроблене Мінсоцполітики рішення, відповідно до якого допомога на проживання внутрішньо переміщеним особам, які звернулися за її наданням до 30 квітня 2022 року, надається починаючи з березня 2022 року.

14:09:39 12.04.2022

Законопроект про зменшення доходів місцевих бюджетів послабить обороноздатність країни

На розгляд Верховної Ради України внесено проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо збереження робочих місць в умовах воєнного стану» №7262 від 07.04.2022, яким пропонується:

16:34:20 11.04.2022

В РЖИЩЕВІ ВІДБУВСЯ ТРЕНІНГ ЗА ПРОГРАМОЮ «ДІТИ ТА ВІЙНА. НАВЧАННЯ ТЕХНІК ЗЦІЛЕННЯ»

5-7 квітня в Ржищеві в рамках проекту "Рука допомоги Україні" відбувся тренінг за програмою "Діти та війна. Навчання технік зцілення". Ржищівська громада налічує 14,5 тисяч місцевих жителів, з початком війни ще прийняла більше 7 тисяч переселенців. Тренінг відбувся в приміщені Євангельскоі Церкви, де було організовано навчання для 10 спеціалістів - психологів та деяких переселенців, членів Київської Церкви Христа. Навчала їх київський психолог проекту "Рука допомоги Україні" Наталія Подоляк. Говорили про психологічну травму, наслідки воєнних подій для психіки дітей та дорослих, про способи подолання цих наслідків.

14:10:39 10.04.2022

«Переселенці, як і економіка, мають стати частиною нашої перемоги» — виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан

Ми видихнули першу кризу і шок. Зламали руzzкій бліц-криг та показали, що вміємо і будемо битися. Однак переговори у Стамбулі й виведення частини підрозділів агресора в Білорусь (швидше, для перегрупування сил) — не привід розслаблятися. Саме час розплющити очі, прийняти нову реальність і адекватно відповідати на її виклики. Не тільки на полі бою. Бо хтось мусить безперебійно підносити туди снаряди.

09:06:17 08.04.2022

ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНІ ВІЙСЬКОВОЗОБОВ’ЯЗАНІ МАЮТЬ СТАТИ НА ОБЛІК ЗА МІСЦЕМ ФАКТИЧНОГО ПЕРЕБУВАННЯ

У зв’язку із активними бойовими діями сотні тисяч громадян були вимушені покинути свої домівки. Багато хто наразі проживає на території Ржищівської громади. Серед них є і військовозобов’язані громадяни, які підлягають мобілізації.

08:55:05 08.04.2022

З 1 квітня та до 31 травня на території Ржищівської міської територіальної громади проходитиме двомісячник благоустрою

Відповідне розпорядження підписала міський голова Крістіна ЧОРНЕНЬКА. З метою наведення належного санітарного стану у місті Ржищеві та старостинських округах громади під час двомісячника благоустрою буде проведено ряд заходів з впорядкування прибудинкових територій, прилеглих та закріплених територій, придорожніх зелених смуг та паркових зон, впорядкування пам’ятників, скверів, кладовищ тощо.

11:21:57 05.04.2022

ПРО ЗАБОРОНУ ПРОДАЖУ АЛКОГОЛЮ

З метою забезпечення громадської безпеки і порядку в умовах правового режиму воєнного стану в Україні Наказом Обухівської районної військової адміністрації Київської області від 31.03.2022 року №113 на всій території Обухівського району заборонено торгівлю алкогольними напоями з 00:00 години 01 квітня до 24:00 години 26 квітня 2022 року.

16:56:58 31.03.2022