Оголошення

Запрошуємо жінок Ржищівської міської територіальної громади стати учасницями проєкту КРИЛА «Жінки залучені: шлях до зростання та економічної безпеки»

«Крила» - унікальний економічний проєкт для розвитку та розкриття потенціалу жінок. Він дає змогу пройти мотиваційну програму «Майстерня можливостей» для досягнення своїх життєвих цілей та покращення якості життя, допомагає посилити особисті та професійні компетенції для працевлаштування чи розвитку підприємництва.

19:43:08 20.10.2021

Громади Київщини  можуть залишитись без бюджету розвитку

Уряд подав до Верховної Ради законопроект, який дозволяє Міністерству фінансів і місцевим державним адміністраціям зупиняти виконання бюджетів територіальних громад, а також ліквідує бюджети розвитку. Ліквідація місцевих бюджетів розвитку заплановано на 2023 рік. Проектом закону №6062 передбачається перенесення джерел фінансування доходів бюджету розвитку в загальний фонд. Таким чином, доходи розвитку будуть спрямовані на поточні витрати - фонд заробітної плати, утримання та ін.

15:11:51 19.10.2021

УВАГА! МОЖЛИВІ ПЕРЕРВИ В ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННІ З 18 ПО 22 ЖОВТНЯ

Згідно інформації «Київобленерго» на теритоіі Ржищівської ТГ у період з 18 по 22 жовтня триватимуть планові монтажно-встановочні роботи та розчищення траси на електромережах, заміна електроопор. У зв’язку з чим можливі перерви в електропостачанні.

10:43:49 19.10.2021

Для оперативного підписання договорів на забезпечення бюджетних установ газом у регіонах проведено засідання ТЕБ та НС, — Наталія Хоцянівська

НАК «Нафтогаз України» розпочав процес підписання середньострокових договорів на постачання газу по фіксованій ціні з бюджетними установами. Відтак для пришвидшення цього процесу у кожному регіоні були проведені засідання комісії ТЕБ та НС, що дозволило укладати договори за скороченою процедурою. Про це повідомила заступник Міністра розвитку громад та територій Наталія Хоцянівська.

09:57:39 19.10.2021

БАЛИКО-ЩУЧИНКА ЗАПРОШУЄ НА СВЯТКУВАННЯ!

2 жовтня День села святкує Балико-Щучинка - село з майже тисячолітньою історією, якою безперечно пишаються його жителі. Тож цього дня гостинно запрошують всіх до себе на свято.

15:03:01 30.09.2021

25 ВЕРЕСНЯ! КУЗЬМИНЦІ ТА ПАНІКАРЧА ЗАПРОШУЮТЬ НА СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СЕЛА!

Свято відбудеться за будь якої погоди:) Запрошуємо жителів та гостей відвідати святковий концерт, який відбудеться 25 вересня о 16:00. В програмі: виступи місцевих та запрошених артистів, конкурси, розваги, смачна гостина та дискотека під супровід музикантів. До зустрічі:)

10:33:06 23.09.2021